| 16.06.2009, 10:45.04 | |
jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+foradiky za rady hadam dobry jsou azboxhd eleite nebo ipbox hd91. |
![]() bambule |
| 16.06.2009, 11:12.15 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...dobrou podporu ma dreambox, azbox jsem nemel tak nevim ale mel jsem ipbox a jedine co vim ze ip box uz nikdy nechci neustale u nej selhava soft |
![]() rqwe |
| 16.06.2009, 11:41.23 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...a poradil by jsi s dreamboxem |
![]() bambule |
| 16.06.2009, 12:09.10 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...myslim ze teraz ked je Enigma 1 tak ten soft uz padat nebude a funguje to teda paradne |
![]() escape |
| 16.06.2009, 12:11.20 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...s dreamboxem ti poradim kdyztak mi napis na rqwe@seznam.cz |
![]() rqwe |
| 16.06.2009, 12:34.16 | |
jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...Zkus dreambox 8000HD je to trochu dobrý přístroj :8) :8) aspoň budeš mít co dělat :) R^ |
![]() hery |
| 16.06.2009, 12:35.26 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...a co funguje na enigma 1 paradne diky |
![]() bambule |
| 16.06.2009, 12:37.28 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...diky ale 24000,-nedam za dreambox 8000hd |
![]() bambule |
| 16.06.2009, 13:17.55 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...Zaleží na tom kolko chceš investovat, ak chceš ten najlacnejší tak ti určite poradím IPBox91HD, po druhej uprave E1 od Jirku to začína celkom dobre šlapat. |
![]() korok |
| 16.06.2009, 13:22.18 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...neco kolem 6-7tisic a co optibox 8750 hd |
![]() bambule |
| 16.06.2009, 13:23.12 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...a poradi by jsi s ipboxom hd91 |
![]() bambule |
| 16.06.2009, 13:31.04 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...Všetko potrebne ohladne IPboxu najdeš na:http://www.ab-forum.info |
![]() korok |
| 16.06.2009, 13:46.43 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...Vantage a nebo AZBox ... oba jsou za rozumne penize, a dobra podporabtw fy co dela ShowBox predstavila taky HD verzi, a jelikoz ShowBox (nastupce OpenBoxu) se povazuje za low-end ale s kvalitnim soft supply, tak mozna bych 2-3 mesice (a mozna ani tolik ne) vyckal ... ono nekdy i za malo penez hodne muziky! ;) |
![]() alfasex |
| 16.06.2009, 13:47.15 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...Pokial máš napríklad Skylink kartu tak ti postačuje na IPbox91HD aj oficialne image od ABcomu len treba oživit čitačku , obraz je perfektný na SD aj HD programoch. V prípade E2 alebo E1 sa obraz zhoršil na SD programoch. Ak chceš používat zdielanie tak zatial najlepšie funguje cez Incubuscamd napríklad oproti ccamd. |
![]() korok |
| 17.06.2009, 07:08.12 | |
RE: jaky hd sat. s dobrou podporou soft+emu+fo...AZ box pokud ti nevadí, že polovina věci je téměř nepoužitelná. A pokud jsi kuřák, než se přepne mezi kanály je to na cigaretu. Rv |
![]() juzek |