Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2009, 13:06.19

SD a HD primac

Zdravim pani.Idem si zakupit jeden SD a jeden HD primac.Chcem poprosit o radu,podla vasich skusenosti,aky primac v tychto kategoriach ma perfektnu grafiku, ci uz v menu alebo na obrazovke s EPG.Prijem bude z Astry 23,5 a karta Skylink.
uživatel
joma77
16.06.2009, 14:38.42

RE: SD a HD primac

EPG grafika nie je rozhodujúca,obraz je prvoradý.Ja by som šiel do SD prijímačov s HDMI výstupom-Opensat alebo Opticum,u HD prijímačov Vantage,Topfield,Technisat.
uživatel
pixla
16.06.2009, 18:29.13

RE: SD a HD primac

Takové které mezi sebou propojíš ať nemusíš mít dvě karty. Třeba SD Dreamsky 7500 a LANem propojíš s nějakým HD
uživatel
juzek
16.06.2009, 22:02.17

RE: SD a HD primac

Az box HD ELITE popř Premium+Deamsyky700popř 7500 a máš vystaráno R^ 100%odskoušeno
uživatel
Stanowi94
16.06.2009, 23:03.40

RE: SD a HD primac

KDE SE NAJDE SOFT.PODPORA PRO AZ BOX HD ELITE
uživatel
bambule
17.06.2009, 07:02.50

RE: SD a HD primac

http://www.microsoft.com/cze/athome/moredone/searchenginetips.mspx
uživatel
juzek