| 16.06.2009, 13:06.19 | |
SD a HD primacZdravim pani.Idem si zakupit jeden SD a jeden HD primac.Chcem poprosit o radu,podla vasich skusenosti,aky primac v tychto kategoriach ma perfektnu grafiku, ci uz v menu alebo na obrazovke s EPG.Prijem bude z Astry 23,5 a karta Skylink. |
![]() joma77 |
| 16.06.2009, 14:38.42 | |
RE: SD a HD primacEPG grafika nie je rozhodujúca,obraz je prvoradý.Ja by som šiel do SD prijímačov s HDMI výstupom-Opensat alebo Opticum,u HD prijímačov Vantage,Topfield,Technisat. |
![]() pixla |
| 16.06.2009, 18:29.13 | |
RE: SD a HD primacTakové které mezi sebou propojíš ať nemusíš mít dvě karty. Třeba SD Dreamsky 7500 a LANem propojíš s nějakým HD |
![]() juzek |
| 16.06.2009, 22:02.17 | |
RE: SD a HD primacAz box HD ELITE popř Premium+Deamsyky700popř 7500 a máš vystaráno R^ 100%odskoušeno |
![]() Stanowi94 |
| 16.06.2009, 23:03.40 | |
RE: SD a HD primacKDE SE NAJDE SOFT.PODPORA PRO AZ BOX HD ELITE |
![]() bambule |
| 17.06.2009, 07:02.50 | |
RE: SD a HD primachttp://www.microsoft.com/cze/athome/moredone/searchenginetips.mspx |
![]() juzek |