| 16.06.2009, 13:14.17 | |
viasat videoguardZdravim v Opticum 7300 mi ide na Siriuse vo videoguarde v emu cast paketu viasat mam tam aj keys idu nrk1,2,Nrk Super,TV6,TV7,SVT1,2,DR1,2,tv4 svedsko,tv 2 zulu,ide to aj v Schovboxoch?mozu to nalomit cele?Dik za info R^ |
![]() Frankovic |
| 16.06.2009, 13:30.29 | |
re:viasat videoguardjede to asi od zimy...NE |
![]() Babui |
| 16.06.2009, 19:07.06 | |
RE: viasat videoguardBohuzial uz nejdu danske TV 3 a 3+. Tie isli. |
![]() bmilan |
| 16.06.2009, 20:18.23 | |
RE: viasat videoguardUz je iba platena ponuka. Kedysi bola sucastou ponuky Free view. Casom uz nebude nic, pretoze tuto formu rusia. Co ma mrzi clovek musi mat okrem ich karty uz aj box kvoli parovaniu. :( |
![]() DJYEMI |