Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2009, 13:14.17

viasat videoguard

Zdravim v Opticum 7300 mi ide na Siriuse vo videoguarde v emu cast paketu viasat mam tam aj keys idu nrk1,2,Nrk Super,TV6,TV7,SVT1,2,DR1,2,tv4 svedsko,tv 2 zulu,ide to aj v Schovboxoch?mozu to nalomit cele?Dik za info R^
uživatel
Frankovic
16.06.2009, 13:30.29

re:viasat videoguard

jede to asi od zimy...
NE
uživatel
Babui
16.06.2009, 19:07.06

RE: viasat videoguard

Bohuzial uz nejdu danske TV 3 a 3+. Tie isli.
uživatel
bmilan
16.06.2009, 20:18.23

RE: viasat videoguard

Uz je iba platena ponuka. Kedysi bola sucastou ponuky Free view. Casom uz nebude nic, pretoze tuto formu rusia. Co ma mrzi clovek musi mat okrem ich karty uz aj box kvoli parovaniu. :(
uživatel
DJYEMI