| 16.06.2009, 13:51.11 | |
prijimacporadit ktori prijimac homecast s 3000cr alebo tolfied 6000 cr som novacik chcem na kartu skylink poradte. |
![]() kakajan |
| 16.06.2009, 14:33.17 | |
RE: prijimacTopfield 6000,ide na ňom aj pštros. |
![]() pixla |
| 17.06.2009, 09:33.51 | |
kakajanSpíše ani jeden z nich. |
![]() BIDLO |