Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2009, 14:03.32

1080i/720p

dívám se eurosporthd i nova sporthd vysílali 1080i těd vidím 720p ja to stejné nebo je jiný rozlišení děkuji
uživatel
vaclavbrno
16.06.2009, 15:17.56

RE: 1080i/720p

720p=1280x720 a 1080i=1920x1080/25 (prokladane); 1080p=1920x1080/50 (progresivne)
uživatel
Dusan
16.06.2009, 15:28.48

Nova SportHD a EurosportHD

Nyni pouze v 1280x720,asi testujou co se na ten transponder vejde,obraz neni pekny !!!!!
uživatel
FAB5
16.06.2009, 15:39.51

RE: 1080i/720p

urcite se chystaji tam jeste neco nacpat. snad to nebude prima hd nebo barrandov hd :laughing:
uživatel
vortimond
16.06.2009, 16:20.47

RE: 1080i/720p

Za tyhle dvě stanice bych se snad vzdal i Premier league v HD :)))
uživatel
Arsenalek
16.06.2009, 17:25.44

RE: 1080i/720p

Větší nacpání jim to neumožní. Počet obrazových bodů za sekundu je u 720p i 1080i přibližně stejný, datový tok tedy taky.
uživatel
visper