| 16.06.2009, 14:03.32 | |
1080i/720pdívám se eurosporthd i nova sporthd vysílali 1080i těd vidím 720p ja to stejné nebo je jiný rozlišení děkuji |
![]() vaclavbrno |
| 16.06.2009, 15:17.56 | |
RE: 1080i/720p720p=1280x720 a 1080i=1920x1080/25 (prokladane); 1080p=1920x1080/50 (progresivne) |
![]() Dusan |
| 16.06.2009, 15:28.48 | |
Nova SportHD a EurosportHDNyni pouze v 1280x720,asi testujou co se na ten transponder vejde,obraz neni pekny !!!!! |
![]() FAB5 |
| 16.06.2009, 15:39.51 | |
RE: 1080i/720purcite se chystaji tam jeste neco nacpat. snad to nebude prima hd nebo barrandov hd :laughing: |
![]() vortimond |
| 16.06.2009, 16:20.47 | |
RE: 1080i/720pZa tyhle dvě stanice bych se snad vzdal i Premier league v HD :))) |
![]() Arsenalek |
| 16.06.2009, 17:25.44 | |
RE: 1080i/720pVětší nacpání jim to neumožní. Počet obrazových bodů za sekundu je u 720p i 1080i přibližně stejný, datový tok tedy taky. |
![]() visper |