Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2009, 15:00.30

cs link prima cool a barandov

zdravim poradit mi preco mi nejde cool a barandov??mam gitla registrovanu na ceskeho obcana..vsetko ide len nie prima cool a barnadov....dakujem za radu
uživatel
wiking18
16.06.2009, 15:07.05

RE: cs link prima cool a barandov

najde sa niekto kto mi poradi??mam tam tarif bez obmedzenia
uživatel
wiking18
16.06.2009, 15:19.37

RE: cs link prima cool a barandov

dakujem ze mi radite...... mam tam zapis na tieto programy aj mi isli ale sa zapis nepredlzil...
uživatel
wiking18
16.06.2009, 15:27.26

RE: cs link prima cool a barandov

najde sa uz niekto kto mi poradi???
uživatel
wiking18
16.06.2009, 15:28.10

RE: cs link prima cool a barandov

Děkuju ti, že máš s náma takovou trpělivost.

Ty musíš říct jak dlouho ti programy šly. Pak buď máš přístup k zákaznickému účtu a ověříš si jaký máš tarif a jaký programy ti mají fungovat, nebo to stejný musí udělat ten člověk, na koho je karta registrovaná.
A stejně tak potom jeden z Vás musí kontaktovat poskytovatele satelitních služeb ať vám na kartu pošle zápisy.

A mimochodem.
Jakýpak máš satelitní přijímač?
Měls to delší dobu na programu ČT1, aby ti nové zápisy mohly přijít?
Jak dlouho máš kartu?
Umíš vyčíst data oprávnění u jednotlivých programů přímo z karty?
uživatel
colombo
16.06.2009, 15:28.48

RE: cs link prima cool a barandov

treba infolinka Gital?
uživatel
zzz
16.06.2009, 15:31.14

RE: cs link prima cool a barandov

colombo diky...no mam redion cr300 no tam sa da lahko rozbalit karta..napr barandov je tam zapis do 24.2 2009 a odvtedy nic.....no mal som to aj na ct1 ale kolko to treba tam mat??pol hodka staci nie??
uživatel
wiking18
16.06.2009, 15:34.28

RE: cs link prima cool a barandov

a mozno je to tym lebo som sa docital ze kto ma starsiu kartu tak tam mu nejdu tieto programy..treba aktivovat znovu tarif zaklad.....ale tu potrebujem vediet ci sa da aktivovat cez platobnu kartu zo slovenska
uživatel
wiking18
16.06.2009, 15:35.38

RE: cs link prima cool a barandov

Tak to ti hádám špatný tarif. Nepamatuju si to přesně ale do konce února bylo promo Barrandov a pak už pouze ti, který mají správný tarif.

Hledej na stránkách cslink.cz
uživatel
colombo
16.06.2009, 15:37.17

RE: cs link prima cool a barandov

diky moc....nasie som to stoji to 200kc ale nevies ci sa to da aj cez sovensku bankomatovu kartu urobit??
uživatel
wiking18
16.06.2009, 16:29.40

RE: cs link prima cool a barandov

Na Redione Ti zápisy na kartu nepôjdu,treba ho prerobiť na Openbox a budeš mať pokoj!
uživatel
pixla
16.06.2009, 17:12.03

pixla

Však nepomahaj ked nevieš.Ak prerobiš REDION 300vku na OPENBOX tak si piš že 1čitačka odide.Odskušane!!!
uživatel
jano1904
16.06.2009, 18:53.23

RE: cs link prima cool a barandov

Idu zápisy aj na Redione,len trochu pomalšie a mal by tam mať soft aspoň z 1.10.2007.
uživatel
letas
17.06.2009, 00:12.13

@jano1904

Práve že viem,mám namontované najmenej tri desiatky redionov,ani na jednom nešli zápisy na kartu so softom z 1.10.,po prerobení na Open doteraz všetko v poriadku-žiadna čítačka nepokazená.Keď budeš mať 40O až 500 montáží za dva roky,potom budeš vedieť toho viac.
uživatel
pixla
17.06.2009, 16:50.22

RE: cs link prima cool a barandov

Některé komplety se dodávají s logem DiGital link,což je dle Gitalu programy ČT bez omezení.To znamená ČT1,ČT2+ČT4.Jinak se další programy musí doplatit.
uživatel
Baron