| 16.06.2009, 15:00.30 | |
cs link prima cool a barandovzdravim poradit mi preco mi nejde cool a barandov??mam gitla registrovanu na ceskeho obcana..vsetko ide len nie prima cool a barnadov....dakujem za radu |
![]() wiking18 |
| 16.06.2009, 15:07.05 | |
RE: cs link prima cool a barandovnajde sa niekto kto mi poradi??mam tam tarif bez obmedzenia |
![]() wiking18 |
| 16.06.2009, 15:19.37 | |
RE: cs link prima cool a barandovdakujem ze mi radite...... mam tam zapis na tieto programy aj mi isli ale sa zapis nepredlzil... |
![]() wiking18 |
| 16.06.2009, 15:27.26 | |
RE: cs link prima cool a barandovnajde sa uz niekto kto mi poradi??? |
![]() wiking18 |
| 16.06.2009, 15:28.10 | |
RE: cs link prima cool a barandovDěkuju ti, že máš s náma takovou trpělivost.Ty musíš říct jak dlouho ti programy šly. Pak buď máš přístup k zákaznickému účtu a ověříš si jaký máš tarif a jaký programy ti mají fungovat, nebo to stejný musí udělat ten člověk, na koho je karta registrovaná. A stejně tak potom jeden z Vás musí kontaktovat poskytovatele satelitních služeb ať vám na kartu pošle zápisy. A mimochodem. Jakýpak máš satelitní přijímač? Měls to delší dobu na programu ČT1, aby ti nové zápisy mohly přijít? Jak dlouho máš kartu? Umíš vyčíst data oprávnění u jednotlivých programů přímo z karty? |
![]() colombo |
| 16.06.2009, 15:28.48 | |
RE: cs link prima cool a barandovtreba infolinka Gital? |
![]() zzz |
| 16.06.2009, 15:31.14 | |
RE: cs link prima cool a barandovcolombo diky...no mam redion cr300 no tam sa da lahko rozbalit karta..napr barandov je tam zapis do 24.2 2009 a odvtedy nic.....no mal som to aj na ct1 ale kolko to treba tam mat??pol hodka staci nie?? |
![]() wiking18 |
| 16.06.2009, 15:34.28 | |
RE: cs link prima cool a barandova mozno je to tym lebo som sa docital ze kto ma starsiu kartu tak tam mu nejdu tieto programy..treba aktivovat znovu tarif zaklad.....ale tu potrebujem vediet ci sa da aktivovat cez platobnu kartu zo slovenska |
![]() wiking18 |
| 16.06.2009, 15:35.38 | |
RE: cs link prima cool a barandovTak to ti hádám špatný tarif. Nepamatuju si to přesně ale do konce února bylo promo Barrandov a pak už pouze ti, který mají správný tarif.Hledej na stránkách cslink.cz |
![]() colombo |
| 16.06.2009, 15:37.17 | |
RE: cs link prima cool a barandovdiky moc....nasie som to stoji to 200kc ale nevies ci sa to da aj cez sovensku bankomatovu kartu urobit?? |
![]() wiking18 |
| 16.06.2009, 16:29.40 | |
RE: cs link prima cool a barandovNa Redione Ti zápisy na kartu nepôjdu,treba ho prerobiť na Openbox a budeš mať pokoj! |
![]() pixla |
| 16.06.2009, 17:12.03 | |
pixlaVšak nepomahaj ked nevieš.Ak prerobiš REDION 300vku na OPENBOX tak si piš že 1čitačka odide.Odskušane!!! |
![]() jano1904 |
| 16.06.2009, 18:53.23 | |
RE: cs link prima cool a barandovIdu zápisy aj na Redione,len trochu pomalšie a mal by tam mať soft aspoň z 1.10.2007. |
![]() letas |
| 17.06.2009, 00:12.13 | |
@jano1904Práve že viem,mám namontované najmenej tri desiatky redionov,ani na jednom nešli zápisy na kartu so softom z 1.10.,po prerobení na Open doteraz všetko v poriadku-žiadna čítačka nepokazená.Keď budeš mať 40O až 500 montáží za dva roky,potom budeš vedieť toho viac. |
![]() pixla |
| 17.06.2009, 16:50.22 | |
RE: cs link prima cool a barandovNěkteré komplety se dodávají s logem DiGital link,což je dle Gitalu programy ČT bez omezení.To znamená ČT1,ČT2+ČT4.Jinak se další programy musí doplatit. |
![]() Baron |