| 16.06.2009, 15:38.26 | |
Jakou flash k přijímač FERGUSON 8900Zdar odborníci.Prosím o radu,jakou flash (občas bych chtěl nahtát film,fotbal)si mám pořídit.Vím ,že jsou s většími a menšími rychlostmi zápisu.Velikost by mi stačila třeba 4-8 GB.Díky. |
![]() pichac |
| 17.06.2009, 12:25.02 | |
RE: Jakou flash k přijímač FERGUSON 8900Patriot Xporter 8GB nebo 16GB. |
![]() visper |
| 17.06.2009, 19:40.58 | |
visperdíky moc |
![]() pichac |
| 18.06.2009, 00:28.19 | |
RE: Jakou flash k přijímač FERGUSON 8900A-Data PD7. |
![]() Tomik535 |