Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2009, 15:38.26

Jakou flash k přijímač FERGUSON 8900

Zdar odborníci.Prosím o radu,jakou flash (občas bych chtěl nahtát film,fotbal)si mám pořídit.Vím ,že jsou s většími a menšími rychlostmi zápisu.Velikost by mi stačila třeba 4-8 GB.Díky.
uživatel
pichac
17.06.2009, 12:25.02

RE: Jakou flash k přijímač FERGUSON 8900

Patriot Xporter 8GB nebo 16GB.
uživatel
visper
17.06.2009, 19:40.58

visper

díky moc
uživatel
pichac
18.06.2009, 00:28.19

RE: Jakou flash k přijímač FERGUSON 8900

A-Data PD7.
uživatel
Tomik535