| 16.06.2009, 17:13.01 | |
Pomoc ....Zostava Parabola 3x Quad konvektor 19E-23E-13E , 3 Diseq 4/1 a primace DM7025-DM500-Dm800HD.Primace DM7025 a 500 slape vsetko ako ma ale na primaci Dm800 mam problem zo sky link teda vsetko co je H polarizacii 23 E nejde ide len Vertical nechapem preco ale ked zapnem na Dm7025 volaku frekfenciu H 12565 tak mi naskoci aj obraz aj na Dm 800HD a ide ale ked prepnem na DM7025 na Astru 19E tak mi zamrzne obraz na Dm800 a nejde zas ide len V CT1 atd ale H nic uz som stoho zufaly myslel som ze to bude vadny konvektor tak som ho vymenil nepomohlo vymenil som aj Diseq 4/1 ani to nepomohlo tak som skusil vymenit primac a robi to aj na druhych primaci Neviete mi poradit co to je ????? Dakujem za kazdu radu .... |
![]() intel |
| 16.06.2009, 18:04.18 | |
RE: Pomoc ....Tak zkus ještě kabel koax :lookaround: |
![]() bigj |
| 16.06.2009, 18:37.49 | |
RE: Pomoc ....A jedeš z origo karet,nebo máš sharing od někoho? |
![]() mrakodrap |
| 16.06.2009, 18:48.51 | |
RE: Pomoc ....Original karty ale ani TA3 nejde ? |
![]() intel |
| 16.06.2009, 21:24.18 | |
Odpojil bychvše,postupným připojením a naladěnim vyloučit chybu. |
![]() spyko |
| 16.06.2009, 22:24.55 | |
RE: Pomoc ....zkus zkontrolovat oba(všechny) F-konektory, co máš na kabelu k tomu DM800. Co to dělá, když na té 7020 dáš vertikální polarizaci z 23.5? |
![]() Hujer |
| 16.06.2009, 22:27.43 | |
RE: Pomoc ....Já bych to viděl na kabely koax,popř.diseqc a možná i LNB,vylučovací metodou.Dreamy bych neřešil.Ale spíš ten koax,jak psal bigj. |
![]() mrakodrap |
| 17.06.2009, 06:39.53 | |
RE: Pomoc ....Ked zapnem na 7025 polarizaciu V tak na DM800 mi vypadne polarizacia H ale vertical na DN800 ide stale ....Uz som stoho zufaly |
![]() intel |
| 17.06.2009, 08:06.14 | |
RE: Pomoc ....Tipuji to na diseqc,zkus to dát na přímo,bez diseqc a uvidíš jestli to pojede.Třeba zkoušet.Hlavně projeď kabely,když tam toho máš tolik jestli není třeba nějaký kabel přehozený.A ef-ka.Nemáš někde skrat na koaxu? |
![]() mrakodrap |
| 17.06.2009, 09:45.47 | |
RE: Pomoc ....Nastane podobný problém na DM 800 i při příjmu na A19,2 nebo Hot? |
![]() Sekyra |
| 17.06.2009, 09:54.21 | |
RE: Pomoc ....Nie problem je iba v DM800 vsetky ostatne idu ako maju ist |
![]() intel |
| 17.06.2009, 10:06.26 | |
RE: Pomoc ....To jsme si nerozuměli.Předpokládám,že na DM800 můžeš přijímat všechny 3družice.Můj dotaz byl,zda na DM800 při příjmu na družicích A19,2 a Hot dochází k podobnému ovlivňování jiným přijímačem? |
![]() Sekyra |
| 17.06.2009, 10:36.58 | |
RE: Pomoc ....měl jsem stejný problém s dreamboxem 500 šel jen vertikál s dělal to zdroj napětí co ti převádí 220 na 12v |
![]() Petr176 |
| 17.06.2009, 11:27.51 | |
RE: Pomoc ....Nezvládá 18V pro přepnutí na H = problém ve zdroji... |
![]() kacenkin |
| 17.06.2009, 12:00.32 | |
to kacenkinI když vyměnil přijímače?To sotva.Zatím neodpověděl/intel/na co jsem se ptal. |
![]() Sekyra |