Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2009, 17:13.01

Pomoc ....

Zostava Parabola 3x Quad konvektor 19E-23E-13E , 3 Diseq 4/1 a primace DM7025-DM500-Dm800HD.
Primace DM7025 a 500 slape vsetko ako ma ale na primaci Dm800 mam problem zo sky link teda vsetko co je H polarizacii 23 E nejde ide len Vertical nechapem preco ale ked zapnem na Dm7025 volaku frekfenciu H 12565 tak mi naskoci aj obraz aj na Dm 800HD a ide ale ked prepnem na DM7025 na Astru 19E tak mi zamrzne obraz na Dm800 a nejde zas ide len V CT1 atd ale H nic uz som stoho zufaly myslel som ze to bude vadny konvektor tak som ho vymenil nepomohlo vymenil som aj Diseq 4/1 ani to nepomohlo tak som skusil vymenit primac a robi to aj na druhych primaci Neviete mi poradit co to je ?????
Dakujem za kazdu radu ....
uživatel
intel
16.06.2009, 18:04.18

RE: Pomoc ....

Tak zkus ještě kabel koax :lookaround:
uživatel
bigj
16.06.2009, 18:37.49

RE: Pomoc ....

A jedeš z origo karet,nebo máš sharing od někoho?
uživatel
mrakodrap
16.06.2009, 18:48.51

RE: Pomoc ....

Original karty ale ani TA3 nejde ?
uživatel
intel
16.06.2009, 21:24.18

Odpojil bych

vše,postupným připojením a naladěnim vyloučit chybu.
uživatel
spyko
16.06.2009, 22:24.55

RE: Pomoc ....

zkus zkontrolovat oba(všechny) F-konektory, co máš na kabelu k tomu DM800. Co to dělá, když na té 7020 dáš vertikální polarizaci z 23.5?
uživatel
Hujer
16.06.2009, 22:27.43

RE: Pomoc ....

Já bych to viděl na kabely koax,popř.diseqc a možná i LNB,vylučovací metodou.Dreamy bych neřešil.Ale spíš ten koax,jak psal bigj.
uživatel
mrakodrap
17.06.2009, 06:39.53

RE: Pomoc ....

Ked zapnem na 7025 polarizaciu V tak na DM800 mi vypadne polarizacia H ale vertical na DN800 ide stale ....
Uz som stoho zufaly
uživatel
intel
17.06.2009, 08:06.14

RE: Pomoc ....

Tipuji to na diseqc,zkus to dát na přímo,bez diseqc a uvidíš jestli to pojede.Třeba zkoušet.Hlavně projeď kabely,když tam toho máš tolik jestli není třeba nějaký kabel přehozený.A ef-ka.Nemáš někde skrat na koaxu?
uživatel
mrakodrap
17.06.2009, 09:45.47

RE: Pomoc ....

Nastane podobný problém na DM 800 i při příjmu na A19,2 nebo Hot?
uživatel
Sekyra
17.06.2009, 09:54.21

RE: Pomoc ....

Nie problem je iba v DM800 vsetky ostatne idu ako maju ist
uživatel
intel
17.06.2009, 10:06.26

RE: Pomoc ....

To jsme si nerozuměli.Předpokládám,že na DM800 můžeš přijímat všechny 3družice.Můj dotaz byl,zda na DM800 při příjmu na družicích A19,2 a Hot dochází k podobnému ovlivňování jiným přijímačem?
uživatel
Sekyra
17.06.2009, 10:36.58

RE: Pomoc ....

měl jsem stejný problém s dreamboxem 500 šel jen vertikál s dělal to zdroj napětí co ti převádí 220 na 12v
uživatel
Petr176
17.06.2009, 11:27.51

RE: Pomoc ....

Nezvládá 18V pro přepnutí na H = problém ve zdroji...
uživatel
kacenkin
17.06.2009, 12:00.32

to kacenkin

I když vyměnil přijímače?To sotva.Zatím neodpověděl/intel/na co jsem se ptal.
uživatel
Sekyra