| 16.06.2009, 16:28.35 | |
Optibox CX PVR Ready - nahrávání na fleshkunahrávku pořízenou Optiboxem na fleshku mi v pc nemůže vpřehrát žádný multimedialní přehrávač, ani VLC a ten soubory typu .ts přehrává. V OPptiboxu v pohodě přehraju to co jsem nahrál. Máte také takovou zkušenost? |
![]() rost |
| 16.06.2009, 19:23.19 | |
RE: Optibox CX PVR Ready - nahrávání na fleshk...Nemám s tím velké zkušenosti,ale soubory nahrané Sabem Ultimate přehrávám bez problémů KM playerem.Odzkoušejte. |
![]() Liska |
| 16.06.2009, 22:10.21 | |
RE: Optibox CX PVR Ready -nahrávání na fleshk...Predtym som mal starsiu verziu vlc a ten ts prehraval,novsi mi neprehrava(neriesim to,mozno je nieco v nastaveniach,lebo ts prehravam v pc vynimocne a mpc to s chybickami zvlada). |
![]() Kasr |