Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2009, 16:28.35

Optibox CX PVR Ready - nahrávání na fleshku

nahrávku pořízenou Optiboxem na fleshku mi v pc nemůže vpřehrát žádný multimedialní přehrávač, ani VLC a ten soubory typu .ts přehrává. V OPptiboxu v pohodě přehraju to co jsem nahrál. Máte také takovou zkušenost?
uživatel
rost
16.06.2009, 19:23.19

RE: Optibox CX PVR Ready - nahrávání na fleshk...

Nemám s tím velké zkušenosti,ale soubory nahrané Sabem Ultimate přehrávám bez problémů KM playerem.Odzkoušejte.
uživatel
Liska
16.06.2009, 22:10.21

RE: Optibox CX PVR Ready -nahrávání na fleshk...

Predtym som mal starsiu verziu vlc a ten ts prehraval,novsi mi neprehrava(neriesim to,mozno je nieco v nastaveniach,lebo ts prehravam v pc vynimocne a mpc to s chybickami zvlada).
uživatel
Kasr