| 16.06.2009, 18:57.05 | |
Mascom MC2300Zdravim potřeboval bych radu :( Známej mi nabízí sat. přijímač Mascom MC2300 ( obrázek http://www.mascom.cz/sat/images/mc2300.gif ) použil bych ho pro starý rodiče. Pučil sem si ho na vyzkoušení ale po připojení k TV se přepne na vstup SCART 1 ale je pořád černá obrazovka a žádným tlačítkem se mi nedaři vyvolat menu :crying: |
![]() Beavis |
| 16.06.2009, 19:48.35 | |
Mascom MC2300nemas nahodou prepnute d.o na tv?dole v pravo prepnout na stb |
![]() beda47 |
| 16.06.2009, 20:27.56 | |
RE: Mascom MC2300Našel sem manual http://www.mascom.cz/sat/_Z_Mascom_A/mc2300diseqc.zip ale to ladění je docela složitý a žádný menu to asi nemá :O |
![]() Beavis |
| 16.06.2009, 20:33.45 | |
RE: Mascom MC2300Ale má. Ladění je v pohodě. |
![]() Tomik535 |
| 16.06.2009, 21:19.04 | |
RE: Mascom MC2300jooo tj perfektní stroj akorat Ty neumíš |
![]() papay |
| 17.06.2009, 00:06.02 | |
RE: Mascom MC2300tak tohle je úplnej blábol :-/ od někoho s datumem registrace 06 bych to nečekal :lookaround: |
![]() poky1 |
| 17.06.2009, 01:48.17 | |
RE: Mascom MC2300zkus vyměnit scart kabel,možné ti nejde video pin |
![]() pierrepetr |
| 17.06.2009, 08:10.17 | |
RE: Mascom MC2300poky1: co myslíš tím blábolem :lookaround:pierrepetr: zkusim ho vyměnit ale je divný že se TV přepne při zapnutí sat. přijímače :O |
![]() Beavis |