Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2009, 18:57.05

Mascom MC2300

Zdravim potřeboval bych radu :( Známej mi nabízí sat. přijímač Mascom MC2300 ( obrázek http://www.mascom.cz/sat/images/mc2300.gif ) použil bych ho pro starý rodiče. Pučil sem si ho na vyzkoušení ale po připojení k TV se přepne na vstup SCART 1 ale je pořád černá obrazovka a žádným tlačítkem se mi nedaři vyvolat menu :crying:
uživatel
Beavis
16.06.2009, 19:48.35

Mascom MC2300

nemas nahodou prepnute d.o na tv?dole v pravo prepnout na stb
uživatel
beda47
16.06.2009, 20:27.56

RE: Mascom MC2300

Našel sem manual http://www.mascom.cz/sat/_Z_Mascom_A/mc2300diseqc.zip ale to ladění je docela složitý a žádný menu to asi nemá :O
uživatel
Beavis
16.06.2009, 20:33.45

RE: Mascom MC2300

Ale má. Ladění je v pohodě.
uživatel
Tomik535
16.06.2009, 21:19.04

RE: Mascom MC2300

jooo tj perfektní stroj akorat Ty neumíš
uživatel
papay
17.06.2009, 00:06.02

RE: Mascom MC2300

tak tohle je úplnej blábol :-/ od někoho s datumem registrace 06 bych to nečekal :lookaround:
uživatel
poky1
17.06.2009, 01:48.17

RE: Mascom MC2300

zkus vyměnit scart kabel,možné ti nejde video pin
uživatel
pierrepetr
17.06.2009, 08:10.17

RE: Mascom MC2300

poky1: co myslíš tím blábolem :lookaround:
pierrepetr: zkusim ho vyměnit ale je divný že se TV přepne při zapnutí sat. přijímače :O
uživatel
Beavis