Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2009, 21:23.53

Len názov alebo aj služba

už sa hovorilo o prechode na digitálnu TV v roku 2011alebo 2012 v SR tak sa chcem opýtať či aj po tomto roku bude vysielať DIGI TV ? nevysielajú programy DIGI analógovo alebo digitálne ? vie mi prosím na túto otázku niekto odpovedať ?
uživatel
Sk Jano
16.06.2009, 21:27.26

RE: Len názov alebo aj služba

Digi TV je název jedné z digitálních satelitnícj platforem, která působu (i) na slovenském trhu. Zda bude vysílat i v roce 2011 těžko říct.
uživatel
redakce
16.06.2009, 22:17.33

RE: Len názov alebo aj služba

Platforma DigiTV sice vysila digitalne v norme DVB-S,ale technickou kvalitou zaostava i za analogovym terestrickym vysilanim.A to o poradny parnik!V teto podobe v roce 2011 nejspis existovat nebude.Budoucnost je HDTV a norma DVB-S2.
uživatel
Saxon
16.06.2009, 22:28.56

RE: Len názov alebo aj služba

Řekl bych, že i pro lidské oko je snesitělnější zrnění(analogový šum) než kostičky. :))
uživatel
Tomik535
16.06.2009, 22:58.16

@Tomik535

Po dnešním půldenním testování v rozsahu 360° s dlouhou colorkou na střeše můžu jen potvrdit...
uživatel
D2MAC
17.06.2009, 11:54.51

RE: Sk Jano

do roku 2012 to musi byt /urcuje to smernica EU/ ale vies ako, Na Slovensku je to tak... ;)
uživatel
alfasex