| 16.06.2009, 21:23.53 | |
Len názov alebo aj službauž sa hovorilo o prechode na digitálnu TV v roku 2011alebo 2012 v SR tak sa chcem opýtať či aj po tomto roku bude vysielať DIGI TV ? nevysielajú programy DIGI analógovo alebo digitálne ? vie mi prosím na túto otázku niekto odpovedať ? |
![]() Sk Jano |
| 16.06.2009, 21:27.26 | |
RE: Len názov alebo aj službaDigi TV je název jedné z digitálních satelitnícj platforem, která působu (i) na slovenském trhu. Zda bude vysílat i v roce 2011 těžko říct. |
![]() redakce |
| 16.06.2009, 22:17.33 | |
RE: Len názov alebo aj službaPlatforma DigiTV sice vysila digitalne v norme DVB-S,ale technickou kvalitou zaostava i za analogovym terestrickym vysilanim.A to o poradny parnik!V teto podobe v roce 2011 nejspis existovat nebude.Budoucnost je HDTV a norma DVB-S2. |
![]() Saxon |
| 16.06.2009, 22:28.56 | |
RE: Len názov alebo aj službaŘekl bych, že i pro lidské oko je snesitělnější zrnění(analogový šum) než kostičky. :)) |
![]() Tomik535 |
| 16.06.2009, 22:58.16 | |
@Tomik535Po dnešním půldenním testování v rozsahu 360° s dlouhou colorkou na střeše můžu jen potvrdit... |
![]() D2MAC |
| 17.06.2009, 11:54.51 | |
RE: Sk Janodo roku 2012 to musi byt /urcuje to smernica EU/ ale vies ako, Na Slovensku je to tak... ;) |
![]() alfasex |