Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.06.2009, 01:07.12

Viasat explorer/Spice na Astre 23.5

Po 23:00 pokračuje tento kanál naďalej s programom Viasat explorer, nieže by mi program Spice chýbal, naopak som rád za Explorer. Nevie niekto viac o tejto zmene?
uživatel
nvd1985
17.06.2009, 10:45.07

re:Viasat explorer/Spice na Astre 23.5

ano také jsem na to narazil a to do 04:00 hod. pak byly ukázky a od 05:00 hod. o5 řádné vysílání. Vůbec by to nebylo špatné, kdyby vysílali 23 hodin
uživatel
Babui
17.06.2009, 16:15.53

RE: Viasat explorer/Spice na Astre 23.5

Přesně tak, Leo je Leo, kam se na něj hrabe nějaký ten spajs :))) R^ :8)
uživatel
Dejf
18.06.2009, 03:03.15

RE: Viasat explorer/Spice na Astre 23.5

opäť ide program Spice po 23:00... škoda
uživatel
nvd1985