| 17.06.2009, 01:07.12 | |
Viasat explorer/Spice na Astre 23.5Po 23:00 pokračuje tento kanál naďalej s programom Viasat explorer, nieže by mi program Spice chýbal, naopak som rád za Explorer. Nevie niekto viac o tejto zmene? |
![]() nvd1985 |
| 17.06.2009, 10:45.07 | |
re:Viasat explorer/Spice na Astre 23.5ano také jsem na to narazil a to do 04:00 hod. pak byly ukázky a od 05:00 hod. o5 řádné vysílání. Vůbec by to nebylo špatné, kdyby vysílali 23 hodin |
![]() Babui |
| 17.06.2009, 16:15.53 | |
RE: Viasat explorer/Spice na Astre 23.5Přesně tak, Leo je Leo, kam se na něj hrabe nějaký ten spajs :))) R^ :8) |
![]() Dejf |
| 18.06.2009, 03:03.15 | |
RE: Viasat explorer/Spice na Astre 23.5opäť ide program Spice po 23:00... škoda |
![]() nvd1985 |