Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.06.2009, 06:52.12

DVB-T Combo Opticum 4100 TSCX Silver - Conax

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se dá použít..případně i po nějaké úpravě toto kombo pro příjem CS Linku. Děkuji...
uživatel
Pájík
17.06.2009, 08:58.12

re:

Ano, dá se použít, stačí přehrát SW.
Hledej např. na Truman download, cool emu 2.4.57 je tuším poslední.
Karta by tam měla fungovat i se zápisy bez problémů, do skrytého menu se dostaneš - 9339
uživatel
BBS
17.06.2009, 18:33.21

žadný smajlík re:

Zkus ab.forum...máš to v čestině
uživatel
romik5
17.06.2009, 22:05.36

RE: DVB-T Combo Opticum 4100 TSCX Silver - Con...

Já mám stejmý receiver a v něm nalitej SW globo 5119 cool emu 2.4.57, karta Skylink v něm jede bez problémů, K tomu naladěno z Bukovky DVB - T a jako bonus na pštrosa C**I TV
uživatel
Jackass