| 17.06.2009, 06:52.12 | |
DVB-T Combo Opticum 4100 TSCX Silver - ConaxDobrý den, chtěl bych se zeptat zda se dá použít..případně i po nějaké úpravě toto kombo pro příjem CS Linku. Děkuji... |
![]() Pájík |
| 17.06.2009, 08:58.12 | |
re:Ano, dá se použít, stačí přehrát SW.Hledej např. na Truman download, cool emu 2.4.57 je tuším poslední. Karta by tam měla fungovat i se zápisy bez problémů, do skrytého menu se dostaneš - 9339 |
![]() BBS |
| 17.06.2009, 18:33.21 | |
žadný smajlík re:Zkus ab.forum...máš to v čestině |
![]() romik5 |
| 17.06.2009, 22:05.36 | |
RE: DVB-T Combo Opticum 4100 TSCX Silver - Con...Já mám stejmý receiver a v něm nalitej SW globo 5119 cool emu 2.4.57, karta Skylink v něm jede bez problémů, K tomu naladěno z Bukovky DVB - T a jako bonus na pštrosa C**I TV |
![]() Jackass |