Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2009, 17:17.22

Setting editor Opticum

aký editor používate na setting na opticum 6040CX ??? nejaká stránka alebo link kde by som to našiel. Skúšal som google ale tam su iba iné modely ....

Dakujem
uživatel
janlop
17.07.2009, 19:10.56

RE: Setting editor Opticum

ahoj pozri sa do informacii aky tam je loader soft opis to vsetko podla toho sa da zistit editor
uživatel
jopo166
17.07.2009, 19:12.25

RE: Setting editor Opticum

a nebude to 4060cx ???nepoplietol si to????
uživatel
jopo166
17.07.2009, 20:54.04

RE: Setting editor Opticum

ano je to 4060cx máš pravdu .. sekol som sa
uživatel
janlop
17.07.2009, 20:55.18

RE: Setting editor Opticum

čo s tým ked to opíšem jako to zistím, kde ten editor nájdem???
uživatel
janlop
17.07.2009, 22:07.41

RE: Setting editor Opticum

editor pouzij taky ako pre orton,opticum,globo 4100c bude ti to znim fungovat je to to iste
uživatel
jopo166
17.07.2009, 23:59.09

RE: Setting editor Opticum

skús ab-forum...nájdeš tam spústu vecí... R^ :)
uživatel
mat