| 17.07.2009, 17:17.22 | |
Setting editor Opticumaký editor používate na setting na opticum 6040CX ??? nejaká stránka alebo link kde by som to našiel. Skúšal som google ale tam su iba iné modely ....Dakujem |
![]() janlop |
| 17.07.2009, 19:10.56 | |
RE: Setting editor Opticumahoj pozri sa do informacii aky tam je loader soft opis to vsetko podla toho sa da zistit editor |
![]() jopo166 |
| 17.07.2009, 19:12.25 | |
RE: Setting editor Opticuma nebude to 4060cx ???nepoplietol si to???? |
![]() jopo166 |
| 17.07.2009, 20:54.04 | |
RE: Setting editor Opticumano je to 4060cx máš pravdu .. sekol som sa |
![]() janlop |
| 17.07.2009, 20:55.18 | |
RE: Setting editor Opticumčo s tým ked to opíšem jako to zistím, kde ten editor nájdem??? |
![]() janlop |
| 17.07.2009, 22:07.41 | |
RE: Setting editor Opticumeditor pouzij taky ako pre orton,opticum,globo 4100c bude ti to znim fungovat je to to iste |
![]() jopo166 |
| 17.07.2009, 23:59.09 | |
RE: Setting editor Opticumskús ab-forum...nájdeš tam spústu vecí... R^ :) |
![]() mat |