| 17.07.2009, 20:04.06 | |
SG2100 and SG2100A moteckZdravim,vim ze se to tu jiz probiralo pred x lety, ale nedari se mi prispevek vyhledat v historii. Jedna se mi o rozdil Digipoweru mezi typy s oznacenim "A" bez "A". Mam pocit ze nic vyznamneho mezi nimi nebylo.... nebo se pletu ? Jo a taky jeden cas frcely napodobeniny, vyskytuji se stale ?.... Predem diky. JACa |
![]() jaCa |
| 17.07.2009, 20:59.29 | |
RE: SG2100 and SG2100A moteckrozdíly jsou v kvalitě a proto ve spolehlivosti. Kvalita originálu Moteck vedla až k napodobování - viz varování výrobce:http://www.dmsiusa.com/dmsblog/index.php?url=archives/14-Beware-of-Copy-Cat-DiSEqC-Motors.html&serendipity[cview]=linear#comments |
![]() knawi |
| 17.07.2009, 21:17.48 | |
RE: SG2100 and SG2100A moteckDiky, skoda jen ze nejedou odkazy na obrazky :( |
![]() jaCa |
| 17.07.2009, 21:24.20 | |
RE: SG2100 and SG2100A moteckhttps://www.parabola.cz/clanky/1434/nekvalitni-napodobeniny-motoru-moteck-sg-2100/ |
![]() pavsla |
| 17.07.2009, 21:27.59 | |
RE: SG2100 and SG2100A moteck@jaCa: promiň, zřejmě to nějak zestárlo |
![]() knawi |
| 18.07.2009, 08:16.59 | |
RE: SG2100 and SG2100A moteckAk si dobre spomínam, tak "A" je s predĺženým ramenom na upevnenie paraboly. |
![]() huvo |
| 18.07.2009, 10:25.19 | |
RE: SG2100 and SG2100A moteckV návodu jsou uvedeny tři verze: I.průměr 50mm délka 200mm II.průměr 57mm délka 180mm III.průměr 42mm délka 150mm. |
![]() Kamil_k4 |
| 18.07.2009, 21:47.47 | |
RE: SG2100 and SG2100A moteckDiky vsem. Motor je jiz doma. Na krabici s "A", na netu bez nej, z venku vypada na original:). Mam pocit ze bez "A" je starsi model, kdyz se jeste vyrabel s kratsim ramenem, jak i pise huvo a mozna se jiz ani v prodeji nevyskytuje (za 5 let od tri dodavatelu vzdy s "A"). Jen jsem si nyni nebyl jisty a proto ten dotaz. Takze jeste cekam na 100 Gibertini a bude se instalovat. Diky za reakce. |
![]() jaCa |