Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2009, 20:49.02

Jakej koax

Jakej koax je lepsi z hlediska ztratovosti pro wifi pletenej nebo celek nebo to vyjde na stejno dekuji za odpovedi
uživatel
killors
17.07.2009, 22:09.12

RE: Jakej koax

Takový aby měl útlum na dané frekvenci co nejmenší.
uživatel
lukin
18.07.2009, 00:16.25

RE: Jakej koax

nordix,belden....alebo ako to je...daj Google... R^ :)
uživatel
mat
18.07.2009, 09:22.01

RE: Jakej koax

hlavně pro wifi 50ohmový a čím kratší tím lepší. ;)
uživatel
alda