| 17.07.2009, 20:49.02 | |
Jakej koaxJakej koax je lepsi z hlediska ztratovosti pro wifi pletenej nebo celek nebo to vyjde na stejno dekuji za odpovedi |
![]() killors |
| 17.07.2009, 22:09.12 | |
RE: Jakej koaxTakový aby měl útlum na dané frekvenci co nejmenší. |
![]() lukin |
| 18.07.2009, 00:16.25 | |
RE: Jakej koaxnordix,belden....alebo ako to je...daj Google... R^ :) |
![]() mat |
| 18.07.2009, 09:22.01 | |
RE: Jakej koaxhlavně pro wifi 50ohmový a čím kratší tím lepší. ;) |
![]() alda |