| 17.07.2009, 21:36.56 | |
Slíbená recenze FK Ferguson 7900UCI HDMIdata úvodem:FK 7900 UCI ( 1x čtečka+ 1x CI slot + USB výstup+ HDMI výstup - 576p, alfanumerický display zobrazuje název stanice a ukáže předcházející na kterou jste se dívali) * FunkceUSB PVR - nahrávání programů na flešku USB * (EPG) * teletext * České menu, české EPG * Obsłuha DiSEqC 1.0, 1.1, DiSEqC 1.2 i USALS * High Speed USB * 2 x SCART * Component (Y, Pb, Pr) * 2x RCA (Cinch) analogoé audio * Modulátor (RF OUT) * Optický digitální výstup Po otevření krabice na Vás čeká model z rodiny FK, tedy nové generace, nečekejte žádný přibalený kabel nebo jakékoliv příslušenství, ale od toho také odpovídá cena. Po zapnutí stroje Vás přivítá alfanumerický displey o síle 8-i místného zobrazení a logo Ferguson, stroj má přednastanený polský setting, proto doporučuji stáhnout si český setting by_ babui, který je přednastaven na družice A3,A1 a Thor, s tím, že proveďte update stroje také s přiloženým nejnovějším továrním firmware S2.0.4. Menu-nastavení systému (druhý zprava) upgrade USB, pochopitelně vložená fleška s firmwarem, modré tlačítko-Nevypínat!!! počkat na reset stroje. Menu-nastavení editace (první zprava), bílé tlačítko, modré tlačítko Heslo-4x0, Nevypínat!!! počkat na reset... Vrátit se do nastavení systému-zadat češtinu-PAL-16:9 Letter box (dle typu připojené TV) nový tovární firmware S2.0.4. z dílny pro FK ferguson 7900, řeší: -řádné zobrazení přes LCD, tedy scart/PIP, -zlepšeno zobrazení HDMI 576p -čte korektně kartičky gital i skylink (zápisy, oprávnění) -shoda u uvedených karet včetně testů CAM modulů a to Mascom originál Cryptoworks a Diablo rev. 2.3 ve všech čtečkách, tedy twin (při prvním možném nenačtení nutný reset-kolébkový vypínač, pak vše OK) tento stroj byl dlouho očekávaným produktem, který již má veškeré vymoženosti moderního SD satelitního recieveru viz. data výše Jistě bude sloužit jako další přístroj v domácnosti, protože bez prvního, či druhého HDTV stroje si již příjem satelitního vysílání jistě nemůžeme ani představit... Svoje povídání bych ani nenazval recenzí, ale takovým návodem, tedy první kroky s novým přístrojem z legendární řady Fergusonů. Babui |
![]() Babui |
| 17.07.2009, 21:38.19 | |
Slíbená recenze FK Ferguson 7900UCI HDMIhttp://leteckaposta.cz/425090099nový tovární firmware S2.0.4. z dílny pro FK ferguson 7900, který řeší: -řádné zobrazení přes LCD, tedy scart/PIP, -zlepšeno zobrazení HDMI 576p -čte korektně kartičky gital i skylink (zápisy, oprávnění) -shoda u uvedených karet včetně testů CAM modulů a to Mascom originál Cryptoworks a Diablo rev. 2.3 ve všech čtečkách, tedy twin (při prvém nenačtení nutný reset-kolébkový vypínač, pak vše OK) Přidán nový setting_by_babui z 16.07.2009, který řeší: -všechny satelity- začínající Astra3, kvůli možnému přerušení el. proudu a případnému problému (DO - OK - červené tlačítko) -dopsány aktivní frekvence na Thoru a seřazení chybějících programů -preferovány frekvence CS linku (gital) na Astře 3 a navazuje Skylink po sobě jdoucí programy |
![]() Babui |
| 18.07.2009, 07:36.12 | |
RE: Slíbená recenze FK Ferguson 7900UCI HDMIJo to vypadá opravdu pěkně. Asi ho zkusím objednat a pohrát si s ním. |
![]() kuba |
| 18.07.2009, 08:00.19 | |
babuiProc to neudelas jak klasickou recenzi s fotkama sem do rubriky Clanky?Je to skoda... |
![]() Saxon |
| 18.07.2009, 08:34.27 | |
Saxonprávě, že to klasická recenze není, ale Arivu Combo zřejmě ano :8) |
![]() Babui |
| 18.07.2009, 10:29.44 | |
A nějaké obrázka ?snad to není stejný hnusáček jak 6900 alias klavír ? |
![]() showboy |
| 18.07.2009, 16:42.15 | |
Pro BabuiNebyly by nejake podrobnosti o HD-boxu? Prakticke zkusenosti? Diky a mej se. |
![]() barak200 |
| 18.07.2009, 17:35.19 | |
re:ano byly, myslíš řadu HF ferguson 8800-8900 HDTV? |
![]() Babui |
| 18.07.2009, 17:59.03 | |
Take by me zajimal novy HD-box FS 9200Nekdo zde psal, ze se v brzke dobe nahodi Recence na novy HD-box FS 9200 PVR. Nebo jsem to snad prehledl...? |
![]() maxi6 |
| 08.12.2009, 20:07.05 | |
klíče pomocí souboru ?Je možné zadávat klíče pomocí souboru přes usb(flešku) ?Nová verze krabice už vypadá docela pěkně. |
![]() oldshark |