Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2009, 21:36.56

Slíbená recenze FK Ferguson 7900UCI HDMI

data úvodem:
FK 7900 UCI
( 1x čtečka+ 1x CI slot + USB výstup+ HDMI výstup - 576p, alfanumerický display zobrazuje název stanice a ukáže
předcházející na kterou jste se dívali)
* FunkceUSB PVR - nahrávání programů na flešku USB
* (EPG)
* teletext
* České menu, české EPG
* Obsłuha DiSEqC 1.0, 1.1, DiSEqC 1.2 i USALS
* High Speed USB
* 2 x SCART
* Component (Y, Pb, Pr)
* 2x RCA (Cinch) analogoé audio
* Modulátor (RF OUT)
* Optický digitální výstup
Po otevření krabice na Vás čeká model z rodiny FK, tedy nové generace, nečekejte žádný přibalený kabel nebo jakékoliv
příslušenství, ale od toho také odpovídá cena.
Po zapnutí stroje Vás přivítá alfanumerický displey o síle 8-i místného zobrazení a logo Ferguson, stroj má přednastanený polský
setting, proto doporučuji stáhnout si český setting by_ babui, který je přednastaven na družice A3,A1 a Thor, s tím, že
proveďte update stroje také s přiloženým nejnovějším továrním firmware S2.0.4.
Menu-nastavení systému (druhý zprava) upgrade USB, pochopitelně vložená fleška s firmwarem, modré tlačítko-Nevypínat!!!
počkat na reset stroje.
Menu-nastavení editace (první zprava), bílé tlačítko, modré tlačítko Heslo-4x0, Nevypínat!!! počkat na reset...
Vrátit se do nastavení systému-zadat češtinu-PAL-16:9 Letter box (dle typu připojené TV)
nový tovární firmware S2.0.4. z dílny pro FK ferguson 7900, řeší:
-řádné zobrazení přes LCD, tedy scart/PIP,
-zlepšeno zobrazení HDMI 576p
-čte korektně kartičky gital i skylink (zápisy, oprávnění)
-shoda u uvedených karet včetně testů CAM modulů a to Mascom originál Cryptoworks a Diablo rev. 2.3 ve všech čtečkách,
tedy twin (při prvním možném nenačtení nutný reset-kolébkový vypínač, pak vše OK)
tento stroj byl dlouho očekávaným produktem, který již má veškeré vymoženosti moderního SD satelitního recieveru viz.
data výše
Jistě bude sloužit jako další přístroj v domácnosti, protože bez prvního, či druhého HDTV stroje si již příjem
satelitního vysílání jistě nemůžeme ani představit...
Svoje povídání bych ani nenazval recenzí, ale takovým návodem, tedy první kroky s novým přístrojem z legendární řady Fergusonů.
Babui
uživatel
Babui
17.07.2009, 21:38.19

Slíbená recenze FK Ferguson 7900UCI HDMI

http://leteckaposta.cz/425090099

nový tovární firmware S2.0.4. z dílny pro FK ferguson 7900, který řeší:
-řádné zobrazení přes LCD, tedy scart/PIP,
-zlepšeno zobrazení HDMI 576p
-čte korektně kartičky gital i skylink (zápisy, oprávnění)
-shoda u uvedených karet včetně testů CAM modulů a to Mascom originál Cryptoworks a Diablo rev. 2.3 ve všech čtečkách,
tedy twin (při prvém nenačtení nutný reset-kolébkový vypínač, pak vše OK)

Přidán nový setting_by_babui z 16.07.2009, který řeší:
-všechny satelity- začínající Astra3, kvůli možnému přerušení el. proudu a případnému problému (DO - OK - červené
tlačítko)
-dopsány aktivní frekvence na Thoru a seřazení chybějících programů
-preferovány frekvence CS linku (gital) na Astře 3 a navazuje Skylink po sobě jdoucí programy
uživatel
Babui
18.07.2009, 07:36.12

RE: Slíbená recenze FK Ferguson 7900UCI HDMI

Jo to vypadá opravdu pěkně. Asi ho zkusím objednat a pohrát si s ním.
uživatel
kuba
18.07.2009, 08:00.19

babui

Proc to neudelas jak klasickou recenzi s fotkama sem do rubriky Clanky?Je to skoda...
uživatel
Saxon
18.07.2009, 08:34.27

Saxon

právě, že to klasická recenze není, ale Arivu Combo zřejmě ano :8)
uživatel
Babui
18.07.2009, 10:29.44

A nějaké obrázka ?

snad to není stejný hnusáček jak 6900 alias klavír ?
uživatel
showboy
18.07.2009, 16:42.15

Pro Babui

Nebyly by nejake podrobnosti o HD-boxu? Prakticke zkusenosti? Diky a mej se.
uživatel
barak200
18.07.2009, 17:35.19

re:

ano byly, myslíš řadu HF ferguson 8800-8900 HDTV?
uživatel
Babui
18.07.2009, 17:59.03

Take by me zajimal novy HD-box FS 9200

Nekdo zde psal, ze se v brzke dobe nahodi Recence na novy HD-box FS 9200 PVR. Nebo jsem to snad prehledl...?
uživatel
maxi6
08.12.2009, 20:07.05

klíče pomocí souboru ?

Je možné zadávat klíče pomocí souboru přes usb(flešku) ?

Nová verze krabice už vypadá docela pěkně.
uživatel
oldshark