| 17.07.2009, 22:01.45 | |
Prima nejdena skylinku |
![]() jklajban |
| 17.07.2009, 22:03.17 | |
RE: Prima nejdena D***TV taky ne |
![]() netace |
| 17.07.2009, 22:03.42 | |
RE: Prima nejdenejde nic co uplink z Prahy |
![]() J a |
| 17.07.2009, 22:04.58 | |
RE: Prima nejdenejde toho viac ...na A3 ide len Barandov,je zaujimave,ze na A1 v UPC ide Nova Cinema a na A3 nejde |
![]() satelit1 |
| 17.07.2009, 22:05.17 | |
Re:UPC taky vypadek a nejenom Prima, je toho vic (ct1, ct2, ct24, nova) |
![]() marthy |
| 17.07.2009, 22:06.18 | |
RE:Prima nejdeNejde 12,525H,11,992H a 11,875H :(( :O :crying: |
![]() Saták1 |
| 17.07.2009, 22:07.14 | |
RE: Prima nejdezajímavý Slováci jedou - stejný TP |
![]() netace |
| 17.07.2009, 22:07.25 | |
RE: Prima nejdeZase zasrané kavčí hory. :-(((( hanba |
![]() lukin |
| 17.07.2009, 22:07.49 | |
RE: Prima nejdenejde nič české, žeby počasie??? |
![]() jklajban |
| 17.07.2009, 22:08.17 | |
RE: Prima nejdeprima už jede sekaně |
![]() netace |
| 17.07.2009, 22:08.27 | |
RE: Prima nejdeJo, je malá bouřka nad prahou a... dále je to jasné. |
![]() lukin |
| 17.07.2009, 22:09.06 | |
RE: Prima nejdeuž jede vše |
![]() netace |
| 17.07.2009, 22:09.32 | |
RE: Prima nejdebourka v Praze nejpis, uprimne - chapu ze mam vypadek signalu pri bource kdy padaj trakare, s moji 80cm parabolou nastavovanou "okomerne". Ale fakt nechapu ze ty mraky neprostreli nejaka profi aparatura na uplinku... |
![]() Lucifer |
| 17.07.2009, 22:11.40 | |
RE: Prima nejdenejde mi většina programů na CS Link....CS Film, AXN, Film+, AXN Sci-fi, Prima Cool, Nova Cinema. Sky Link v pohodě... |
![]() Rambo |
| 17.07.2009, 22:11.52 | |
RE:Prima nejdeAby taky ne http://www.chmi.cz/meteo/rad/rad_data.php |
![]() Saták1 |
| 17.07.2009, 22:12.39 | |
Luciferasi to neni profi aparatura |
![]() jklajban |
| 17.07.2009, 22:22.00 | |
RE: Prima nejdebude to spíš taková aparatura, jakou používají třeba v CNN někde v terénu na mobilní uplink. |
![]() vortimond |
| 17.07.2009, 22:24.41 | |
PRIMA IDEMne prima tv ide na bielu T-T aj na modrú SKYlink a perfektne!!! |
![]() sestak78 |
| 17.07.2009, 22:26.10 | |
RE: Prima nejdeA DVB-T bez ztraty kyticky!Jo terestrial, to je panecku vec! :8) |
![]() Saxon |
| 18.07.2009, 00:13.23 | |
RE: Prima nejdeno zrušíme SAT a pôjdeme na DVB-T,no MBC ap.nebude... Rv :scared: ;P :ogre: |
![]() mat |