Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2009, 22:01.45

Prima nejde

na skylinku
uživatel
jklajban
17.07.2009, 22:03.17

RE: Prima nejde

na D***TV taky ne
uživatel
netace
17.07.2009, 22:03.42

RE: Prima nejde

nejde nic co uplink z Prahy
uživatel
J a
17.07.2009, 22:04.58

RE: Prima nejde

nejde toho viac ...na A3 ide len Barandov,je zaujimave,ze na A1 v UPC ide Nova Cinema a na A3 nejde
uživatel
satelit1
17.07.2009, 22:05.17

Re:

UPC taky vypadek a nejenom Prima, je toho vic (ct1, ct2, ct24, nova)
uživatel
marthy
17.07.2009, 22:06.18

RE:Prima nejde

Nejde 12,525H,11,992H a 11,875H :(( :O :crying:
uživatel
Saták1
17.07.2009, 22:07.14

RE: Prima nejde

zajímavý Slováci jedou - stejný TP
uživatel
netace
17.07.2009, 22:07.25

RE: Prima nejde

Zase zasrané kavčí hory. :-(((( hanba
uživatel
lukin
17.07.2009, 22:07.49

RE: Prima nejde

nejde nič české, žeby počasie???
uživatel
jklajban
17.07.2009, 22:08.17

RE: Prima nejde

prima už jede sekaně
uživatel
netace
17.07.2009, 22:08.27

RE: Prima nejde

Jo, je malá bouřka nad prahou a... dále je to jasné.
uživatel
lukin
17.07.2009, 22:09.06

RE: Prima nejde

už jede vše
uživatel
netace
17.07.2009, 22:09.32

RE: Prima nejde

bourka v Praze nejpis, uprimne - chapu ze mam vypadek signalu pri bource kdy padaj trakare, s moji 80cm parabolou nastavovanou "okomerne". Ale fakt nechapu ze ty mraky neprostreli nejaka profi aparatura na uplinku...
uživatel
Lucifer
17.07.2009, 22:11.40

RE: Prima nejde

nejde mi většina programů na CS Link....
CS Film, AXN, Film+, AXN Sci-fi, Prima Cool, Nova Cinema.
Sky Link v pohodě...
uživatel
Rambo
17.07.2009, 22:11.52

RE:Prima nejde

Aby taky ne http://www.chmi.cz/meteo/rad/rad_data.php
uživatel
Saták1
17.07.2009, 22:12.39

Lucifer

asi to neni profi aparatura
uživatel
jklajban
17.07.2009, 22:22.00

RE: Prima nejde

bude to spíš taková aparatura, jakou používají třeba v CNN někde v terénu na mobilní uplink.
uživatel
vortimond
17.07.2009, 22:24.41

PRIMA IDE

Mne prima tv ide na bielu T-T aj na modrú SKYlink a perfektne!!!
uživatel
sestak78
17.07.2009, 22:26.10

RE: Prima nejde

A DVB-T bez ztraty kyticky!Jo terestrial, to je panecku vec! :8)
uživatel
Saxon
18.07.2009, 00:13.23

RE: Prima nejde

no zrušíme SAT a pôjdeme na DVB-T,no MBC ap.nebude... Rv :scared: ;P :ogre:
uživatel
mat