| 17.07.2009, 22:22.40 | |
Prima IDE!Mne prima tv ide na modrú SKY aj na bielu T-T a perfektne!!! |
![]() sestak78 |
| 17.07.2009, 22:28.59 | |
RE: Prima IDE!ale, nešla nikde !! |
![]() JirkaP |
| 17.07.2009, 22:40.36 | |
sestak78tebe ide aj bez signálu!!! ale načo zakladáš zbytočne vlákno?? |
![]() jklajban |