| 17.07.2009, 22:25.31 | |
60cm parabola a příjem z obou družicChci se zeptat, je možné bez problémů přijímat programy Skylinku z obou družic na 60cm parabole(od UPC) pomocí LNB monobloku? Díky. |
![]() dakri |
| 17.07.2009, 22:48.15 | |
RE: 60cm parabola a příjem z obou družichttps://www.parabola.cz/clanky/3574/monoblok-3-stupne-na-parabole-60-cm/ |
![]() netace |
| 17.07.2009, 23:56.23 | |
RE: 60cm parabola a příjem z obou družicNa skylink ti stačí singl lnb žádný monoblok nepotřebuješ. |
![]() sirda |
| 18.07.2009, 05:54.27 | |
RE: 60cm parabola a příjem z obou družicNení se čemu divit, když dakri se ptá na monoblok, když SKYLINK vysílá na 2 družicíchhttp://www.skylink.cz/web/structure/16.html |
![]() netace |
| 18.07.2009, 09:23.47 | |
RE: 60cm parabola a příjem z obou družicSpíš 80 i když by to mohlo taky tak nějak chodit i s tou 60tkou. |
![]() alda |
| 18.07.2009, 10:00.44 | |
RE: 60cm parabola a příjem z obou družicPřeji dobrý a kvalitní příjem!! :laughing: :laughing: :razz: |
![]() zzaner |
| 18.07.2009, 10:29.09 | |
RE: 60cm parabola a příjem z obou družictestoval jsem to i s 30kou ale dlouhodobě jak je to stabilní to nevím |
![]() Modřina |
| 18.07.2009, 10:44.37 | |
RE: 60cm parabola a příjem z obou družicZ článku vyplývá, že konfigurace funguje velmi dobře.Dva singl LNB + relé na 85 cm parabole poskytnou větší reservu na lijáky. |
![]() mirasat |
| 18.07.2009, 12:05.26 | |
RE: 60cm parabola a příjem z obou družicjde to i s klasika 4° monoblokem - ale pocitej s tim, ze pri horsim pocasi 19ka postupne odpada |
![]() deepex |