Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2009, 22:25.31

60cm parabola a příjem z obou družic

Chci se zeptat, je možné bez problémů přijímat programy Skylinku z obou družic na 60cm parabole(od UPC) pomocí LNB monobloku? Díky.
uživatel
dakri
17.07.2009, 22:48.15

RE: 60cm parabola a příjem z obou družic

https://www.parabola.cz/clanky/3574/monoblok-3-stupne-na-parabole-60-cm/
uživatel
netace
17.07.2009, 23:56.23

RE: 60cm parabola a příjem z obou družic

Na skylink ti stačí singl lnb žádný monoblok nepotřebuješ.
uživatel
sirda
18.07.2009, 05:54.27

RE: 60cm parabola a příjem z obou družic

Není se čemu divit, když dakri se ptá na monoblok, když SKYLINK vysílá na 2 družicích
http://www.skylink.cz/web/structure/16.html
uživatel
netace
18.07.2009, 09:23.47

RE: 60cm parabola a příjem z obou družic

Spíš 80 i když by to mohlo taky tak nějak chodit i s tou 60tkou.
uživatel
alda
18.07.2009, 10:00.44

RE: 60cm parabola a příjem z obou družic

Přeji dobrý a kvalitní příjem!! :laughing: :laughing: :razz:
uživatel
zzaner
18.07.2009, 10:29.09

RE: 60cm parabola a příjem z obou družic

testoval jsem to i s 30kou ale dlouhodobě jak je to stabilní to nevím
uživatel
Modřina
18.07.2009, 10:44.37

RE: 60cm parabola a příjem z obou družic

Z článku vyplývá, že konfigurace funguje velmi dobře.
Dva singl LNB + relé na 85 cm parabole poskytnou větší reservu na lijáky.
uživatel
mirasat
18.07.2009, 12:05.26

RE: 60cm parabola a příjem z obou družic

jde to i s klasika 4° monoblokem - ale pocitej s tim, ze pri horsim pocasi 19ka postupne odpada
uživatel
deepex