| 18.07.2009, 07:49.01 | |
Klet analogZda se mi, ze Klet uz jede opet na plny vykon vsechny sve UHF-ka.U 49k DVB-T nevim, ale analog 39k a 33k ano.Muzete to vyzkouset nekdo z vetsi dalky nez ja/15km/.Dik |
![]() Saxon |
| 18.07.2009, 08:31.42 | |
Jelikož výměna ASproběhla již ve čtvrtek, pak je to docela možné, že už nový AS vysílá. |
![]() Enik |
| 18.07.2009, 11:15.38 | |
RE: Klet analogNedavno jsme lovil na louce v Černé v Pošumaví dva muxy Linz 43 a 37 (oba ERP 50kW). Vůbec nebylo snadné nalézt místo, kde spektrák u obou slušně sliboval, většinou šel jen jeden mux. O práci bychom tedy mohli mít postaráno. Jsem spíše zvědav, zda budou lidé ochotní mít na svých střechách více antén, či rozměrnější antény kvůli DVB-T. |
![]() mirasat |
| 18.07.2009, 12:56.41 | |
RE: Klet analogMyslíte že tu novou anténu stihli za jeden den komletně zapojit a uvést do provozu? Nebudou rovnou k tej novej anténě tahat i novou kabeláž, když tam měli předevčírem pod stožárem 2 role novejch kabelů? Jinak mi ještě není jasný, ona Prima na 33k pro budějce vysílá přímo z kletě z hlavího stožáru? Já měl za to že se Prima vysílá někde od Holubova z nějakýho místního stožáru, když se vysílá nízkým výkonem hlavně jen pro Budějovice a okolí. :bigeyes: |
![]() trouba |
| 18.07.2009, 14:58.28 | |
RE: Klet analogTy klubka kabelu tam vcera byli jeste nedotcene.Popravde receno, chci se za zalozeni tohoto vlakna omluvit, jelikoz jsem si neuvedomil, ze mam na analogovych predvolbach naladenou davno Javorici, nikoliv Klet.Sorry! :dead:Prima 33k vysila z Klete, jelikoz avizovane snizeni vykonu/presun na vedlejsi stozar/ na zacatku cervence se projevilo i na tomto kanale, potazmo analogovem programu. |
![]() Saxon |
| 18.07.2009, 15:03.51 | |
RE: Klet analogPrima na 33K vysila kdysi z koty jmenem Kluk na obci Habri.Tento vysilac patri panu Faktorovi, puvodne ho budoval pro sve radio Faktor.Ted uz ale radio vysila z rozhledny na Kleti.A novinka na zaver, na Kleti ma pan Faktor oficialne odklepnutu vystavbu noveho stozaru o vysce 75m! |
![]() Saxon |
| 18.07.2009, 15:05.15 | |
oprava...vysilala kdysi... |
![]() Saxon |
| 18.07.2009, 16:02.03 | |
RE: Klet analog.... aby se za chvilku Kleť nepřejmenovala na Faktor :lookaround: |
![]() trouba |
| 18.07.2009, 16:37.01 | |
RE: Klet analogtohle se mi podařilo ještě najít k výměně antény na kleti.http://atest.bod.cz/00069.htm |
![]() trouba |