Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.07.2009, 08:49.33

Opticum 7300

Zdravim,funguje vam na tomto sat,v emu cast paketu Kabel Deutschland?a tv globo Hotbird?mne to nejde,ID mam spravnu aj key v com moze byt problem?dik za pomoc! R^
uživatel
Frankovic
18.07.2009, 14:41.17

Opticum 7300

Malá nápověda ab.fórum.info tam najdeš vše ohledně tohoto stroje.
uživatel
romik5
18.07.2009, 15:21.04

romik

ale ohl mojho problemu to na ab forum.info neviem najs,nevies mi poradit preco mi to nejde?dik! R^
uživatel
Frankovic
19.07.2009, 11:41.58

Frankovic

Jakou máš verzy softu.
uživatel
romik5