| 18.07.2009, 09:57.53 | |
12303V 27500 3/4 HotBirdAkú tam máte teraz kvalitu signálu ? Ja len 18 percent. :lookaround: |
![]() PeterHumax |
| 18.07.2009, 10:02.36 | |
DoplnokUplink je asi v Slovinsku, v hlavnom meste SLO by teraz mala byť búrka, tak asi preto, mal som tam totiž už aj 80 percent. Zas včera okolo obeda bola silná búrka vo Varšave a mux 12264V 27500 3/4 mal len do 25 percent, inak cez 70 máva, teraz mám len okolo 50. |
![]() PeterHumax |
| 18.07.2009, 10:05.41 | |
RE: 12303V 27500 3/4 HotBirdTáto frekvencia blbne až asi 2 týždne, ked nie viac. Je tam SLO TV 1,2,3,a CRO MUSIC CHANNEL...a to ma štve. |
![]() Milan C |
| 18.07.2009, 10:11.08 | |
RE: 12303V 27500 3/4 HotBirdUž je tam cca 25 percent, ešte dodám, že mám 80-ku parabolu a 0.2 je konvertor. |
![]() PeterHumax |
| 18.07.2009, 10:13.31 | |
RE: 12303V 27500 3/4 HotBirdA už to zas seká, do 19 teraz. |
![]() PeterHumax |
| 18.07.2009, 10:17.07 | |
RE: 12303V 27500 3/4 HotBirdA teraz nemám žiadny signál. :lookaround: |
![]() PeterHumax |
| 18.07.2009, 10:52.48 | |
RE: 12303V 27500 3/4 HotBirdJe to pravda tento TP sa uz naozaj serinka dost dlho... |
![]() liquere |
| 18.07.2009, 12:51.10 | |
RE: 12303V 27500 3/4 HotBirdA ja som si myslel,ze zmenili transporder,ale slovinske programy niejak moc nepotrebujen,tak som po tom nepatral a cmc mam aj inde.Ale teraz mi ide. |
![]() Kasr |
| 18.07.2009, 13:06.02 | |
RE: 12303V 27500 3/4 HotBirdTento mux je na HotBird-e najslabší, teraz mám len okolo 30 percent, no ten signál hodne kolíše, bolo už aj cca 80, ale zväčša je max. 50. |
![]() PeterHumax |
| 19.07.2009, 11:58.54 | |
RE: 12303V 27500 3/4 HotBirdVeľmi zaujímavé, teraz je kvalita signálu u mňa do 75 percent !! Momentálne je najslabší mux 10.723H 29900 3/4, do 53 percent. |
![]() PeterHumax |
| 19.07.2009, 17:44.02 | |
RE: 12303V 27500 3/4 HotBirdOno sa to rozsype v popoludnajsich hodinach a vecer to zas ide.Nic moc tam nepozeram,vsimol som si to asi 2-3 tyzdne dozadu pri prepinani,odvtedy to blbne.... |
![]() liquere |