Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.07.2009, 09:57.53

12303V 27500 3/4 HotBird

Akú tam máte teraz kvalitu signálu ? Ja len 18 percent. :lookaround:
uživatel
PeterHumax
18.07.2009, 10:02.36

Doplnok

Uplink je asi v Slovinsku, v hlavnom meste SLO by teraz mala byť búrka, tak asi preto, mal som tam totiž už aj 80 percent. Zas včera okolo obeda bola silná búrka vo Varšave a mux 12264V 27500 3/4 mal len do 25 percent, inak cez 70 máva, teraz mám len okolo 50.
uživatel
PeterHumax
18.07.2009, 10:05.41

RE: 12303V 27500 3/4 HotBird

Táto frekvencia blbne až asi 2 týždne, ked nie viac. Je tam SLO TV 1,2,3,a CRO MUSIC CHANNEL...a to ma štve.
uživatel
Milan C
18.07.2009, 10:11.08

RE: 12303V 27500 3/4 HotBird

Už je tam cca 25 percent, ešte dodám, že mám 80-ku parabolu a 0.2 je konvertor.
uživatel
PeterHumax
18.07.2009, 10:13.31

RE: 12303V 27500 3/4 HotBird

A už to zas seká, do 19 teraz.
uživatel
PeterHumax
18.07.2009, 10:17.07

RE: 12303V 27500 3/4 HotBird

A teraz nemám žiadny signál. :lookaround:
uživatel
PeterHumax
18.07.2009, 10:52.48

RE: 12303V 27500 3/4 HotBird

Je to pravda tento TP sa uz naozaj serinka dost dlho...
uživatel
liquere
18.07.2009, 12:51.10

RE: 12303V 27500 3/4 HotBird

A ja som si myslel,ze zmenili transporder,ale slovinske programy niejak moc nepotrebujen,tak som po tom nepatral a cmc mam aj inde.Ale teraz mi ide.
uživatel
Kasr
18.07.2009, 13:06.02

RE: 12303V 27500 3/4 HotBird

Tento mux je na HotBird-e najslabší, teraz mám len okolo 30 percent, no ten signál hodne kolíše, bolo už aj cca 80, ale zväčša je max. 50.
uživatel
PeterHumax
19.07.2009, 11:58.54

RE: 12303V 27500 3/4 HotBird

Veľmi zaujímavé, teraz je kvalita signálu u mňa do 75 percent !! Momentálne je najslabší mux 10.723H 29900 3/4, do 53 percent.
uživatel
PeterHumax
19.07.2009, 17:44.02

RE: 12303V 27500 3/4 HotBird

Ono sa to rozsype v popoludnajsich hodinach a vecer to zas ide.Nic moc tam nepozeram,vsimol som si to asi 2-3 tyzdne dozadu pri prepinani,odvtedy to blbne....
uživatel
liquere