Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.07.2009, 14:21.45

11797.5H 27500 3/4

Teraz žiadny signál kvôli búrke v BA, 12565H... vypadol teraz tiež.
uživatel
PeterHumax
18.07.2009, 14:24.37

RE: 11797.5H 27500 3/4

to sa dalo čakať že to vypadne :(
búrka je svina hehe
uživatel
Jupi
18.07.2009, 14:25.11

RE: 11797.5H 27500 3/4

vše ze SL umřelo. Skylink UPC direct, Digitv
uživatel
Modřina
18.07.2009, 14:25.43

RE: 11797.5H 27500 3/4

to sa dalo čakať že to vypadne :(
uživatel
Jupi
18.07.2009, 14:29.05

RE: 11797.5H 27500 3/4

Už sa to vracia do normálu.
uživatel
PeterHumax
18.07.2009, 14:44.40

RE: 11797.5H 27500 3/4

a bude ešte horšie u nás je tma jak v tanku a toje 14.45h
uživatel
Jupi
18.07.2009, 14:45.36

RE:...

no tak nevim jak u vas ale prave koukam na ESPN Amerika (UPC Direct)... ;)
uživatel
alfasex
18.07.2009, 15:00.55

RE: 11797.5H 27500 3/4

Stačí pozrieť sem a je jasný dôvod výpadkov: http://www.meteoradar.cz/
uživatel
yloh
18.07.2009, 15:07.00

RE: 11797.5H 27500 3/4

tak to je sila, v Bratislave 11°C a u nas v Kosiciach 31°C :O
uživatel
Marian21
18.07.2009, 21:54.42

Ci boha,...

burka, ta vypnem.
uživatel
gugel
18.07.2009, 23:45.39

Marian21

To je věc,hned bych to vyměnil za těch 9st. zde na chalupě v horách.Prší,chladno jdou tu mraky až po zemi.Neboj ono to zítra k Tobě dorazí také!!!
uživatel
hery