| 18.07.2009, 14:21.45 | |
11797.5H 27500 3/4Teraz žiadny signál kvôli búrke v BA, 12565H... vypadol teraz tiež. |
![]() PeterHumax |
| 18.07.2009, 14:24.37 | |
RE: 11797.5H 27500 3/4to sa dalo čakať že to vypadne :(búrka je svina hehe |
![]() Jupi |
| 18.07.2009, 14:25.11 | |
RE: 11797.5H 27500 3/4vše ze SL umřelo. Skylink UPC direct, Digitv |
![]() Modřina |
| 18.07.2009, 14:25.43 | |
RE: 11797.5H 27500 3/4to sa dalo čakať že to vypadne :( |
![]() Jupi |
| 18.07.2009, 14:29.05 | |
RE: 11797.5H 27500 3/4Už sa to vracia do normálu. |
![]() PeterHumax |
| 18.07.2009, 14:44.40 | |
RE: 11797.5H 27500 3/4a bude ešte horšie u nás je tma jak v tanku a toje 14.45h |
![]() Jupi |
| 18.07.2009, 14:45.36 | |
RE:...no tak nevim jak u vas ale prave koukam na ESPN Amerika (UPC Direct)... ;) |
![]() alfasex |
| 18.07.2009, 15:00.55 | |
RE: 11797.5H 27500 3/4Stačí pozrieť sem a je jasný dôvod výpadkov: http://www.meteoradar.cz/ |
![]() yloh |
| 18.07.2009, 15:07.00 | |
RE: 11797.5H 27500 3/4tak to je sila, v Bratislave 11°C a u nas v Kosiciach 31°C :O |
![]() Marian21 |
| 18.07.2009, 21:54.42 | |
Ci boha,...burka, ta vypnem. |
![]() gugel |
| 18.07.2009, 23:45.39 | |
Marian21To je věc,hned bych to vyměnil za těch 9st. zde na chalupě v horách.Prší,chladno jdou tu mraky až po zemi.Neboj ono to zítra k Tobě dorazí také!!! |
![]() hery |