| 18.07.2009, 16:56.23 | |
CyfraDobrý podvečer měl bych takový dotaz pro odborniky nebo z vaši zkušenosti.Mam neustale problemy se zapisy na kartu Cyfra zapisy musim řešit přes operatora karta je v uni čtečce myslite že by pomohl modul AstonCrypt na Cyfru mam Ferguson 8900 Děkuji za rady. |
![]() kartac |