Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.07.2009, 16:56.23

Cyfra

Dobrý podvečer měl bych takový dotaz pro odborniky nebo z vaši zkušenosti.Mam neustale problemy se zapisy na kartu Cyfra zapisy musim řešit přes operatora karta je v uni čtečce myslite že by pomohl modul AstonCrypt na Cyfru mam Ferguson 8900 Děkuji za rady.
uživatel
kartac