| 18.07.2009, 20:24.10 | |
Ntáčecí motorUvažoval jsem o koupi motoru SG 2100. Ale nedavno jsem se tady dočetl o jeho hlučnosti a nademnou bydlí soused,je možné že by ho slyšel? Který motor je nejtišší?Má někdo takové zkušenosti? |
![]() digidik |
| 18.07.2009, 20:49.20 | |
RE:Ntáčecí motorMohu doporučit uvedený typ. Každý motor vydává nějaký zvuk přes den nepostřehnutelný , samozřejmě v noci když je klid je jej slyšet a soused těch pár sekund vydrží.Anebo jej pozvy na návštěvu ať vidí to co se dá "chytat z oblohy". |
![]() sonip |
| 18.07.2009, 20:57.13 | |
predamAhoj... odkial si?... ja by som ho chcel predat. Plne funkčny. Cena dohodou. |
![]() stano77 |
| 18.07.2009, 21:04.01 | |
RE: Ntáčecí motorZalezi na uchyceni, pokud ho pridelas treba na zabradli bude se zvuk prenaset po celem dome. Ja s nim mam dobrou zkusenost, jen si tak vrni... ;) |
![]() pavsla |
| 18.07.2009, 21:08.14 | |
RE: Ntáčecí motorkdyž mu to nebudeš troubit tak si toho motoru vúbec nevšimne. :8) |
![]() koax |
| 18.07.2009, 21:22.26 | |
RE: Ntáčecí motorA prelep zelenou LED na spodni strane motoru, v noci hodne sviti a vzbuzuje zajem - vsichni vedi, kdy se doma divas na TV. :) |
![]() pavsla |
| 18.07.2009, 21:25.04 | |
RE: Ntáčecí motorTu LED nemusis ani prelepovat, staci prehodit pruhlednou gumovou krytku od LED s nepruhlednou gumovou krytkou od tlacitka vedle a naopak. |
![]() pavsla |
| 18.07.2009, 21:30.33 | |
koax1./ Máš stejný nároz na věc jak já :8) :8)2./ Pro digidik: Tento typ motoru je jeden ze stabilních,kvalitně vyhovující a já ho používám již tak cca 6 let,mám ho na balkoně 2 ks a je to vše ok. 3./ Na orbitu to honím od 75E až 34,5W a vše v pořádku.Kvůli té hlučnosti/která skoro neexituje/si nedělej žádné problémy. :8) :8) vše ok R^ |
![]() hery |
| 18.07.2009, 23:01.33 | |
Moteck 2100Aje zajimavé,že na hlučnost si stěžuje jen manželka,sousedi/panelák/ jsou v klidu,mám ho 3,5 roku-za celou dobu jeden reset,točím často,uplně v pohodě. |
![]() spyko |
| 18.07.2009, 23:42.47 | |
Natáčecí motorJsem od Loun a děkuji Všem za odpovědi. |
![]() digidik |
| 19.07.2009, 09:39.17 | |
RE: Ntáčecí motorpozdravuj vLounech. R^ |
![]() koax |
| 19.07.2009, 09:54.52 | |
RE: Ntáčecí motormi kdysi pomohlo dat pod motor gumu tim se hodne omezilo prenaseni hluku.nebylo to kov na kov |
![]() sta |
| 20.07.2009, 07:48.06 | |
RE: Ntáčecí motorJá to robím s motorom tak, že som si zistil, ktorá polarizácia ide výrazne tichšie( teraz neviem či V alebo H) a vždy to otočím na niektorý kanál s danou "tichšou" polarizáciou, najmä večer. A potom to v rámci viacerých kanálov v danom pakete prehodím na ktorý potrebujem. |
![]() Wurm |
| 20.07.2009, 10:46.52 | |
Wurmtak to co jsi napsal je pěkná blbost,motoru je jedno na jakou frekvenci a na jakou polarozaci jedeš,ten šlape na nastavení v orbitu třeba 13E,5E,1W atd. s polarizaci to nemá nic společného.Nastavuješ pouze polohu družice :8) :8) :8) né frekvenci a púolarizaci. |
![]() hery |
| 20.07.2009, 14:49.04 | |
vertikal má menší odberpreto ide pomalšie a tichšie ako H.13V ku 18V. |
![]() janoZV |