| 19.07.2009, 10:06.55 | |
Megasat Diavolo Single HDTVJsou tyto LNB vhodné pro osazení paraboly Toroidal 55 ?Přijímač SAB Ultimate HD Super Plus. |
![]() Marci |
| 19.07.2009, 11:16.37 | |
RE: Megasat Diavolo Single HDTVJasne, budou spolu pekne barevne ladit a maj dabelsky cervenou krytku vlnovodu. To je asi tak vse. Jinak je to ten nejhorsi LNB co jsem mel v rukach (za tu cenu) |
![]() J a |
| 19.07.2009, 14:22.27 | |
RE: Megasat Diavolo Single HDTVPreco myslis,ze je to najhorsie LNB,ktore si kedy drzal v rukach :-/ |
![]() Power150 |
| 19.07.2009, 14:43.23 | |
RE: Megasat Diavolo Single HDTVProtoze se 4 modely parabol ruznych prumeru mel citelne horsi vysledky nez jakykoliv jiny. |
![]() J a |
| 19.07.2009, 15:08.45 | |
RE: Megasat Diavolo Single HDTVJa mam 105 cm antenu a mal som predtym LNB Golden Interstar 0,2 a odkedy som ho vymenil za Megasat Diavolo 0,1,tak som postrehol zopar dobrych zlepseni na niektorych hlavne slabsich staniciach.Takze neviem.Ale nastastie zatial funguje bez problemov :) |
![]() Power150 |
| 19.07.2009, 15:21.16 | |
RE: Megasat Diavolo Single HDTVZabudol som,parabola 105 cm Mascom R^ |
![]() Power150 |
| 19.07.2009, 18:20.35 | |
RE: Megasat Diavolo Single HDTVNo tak poraďte,které jsou nejvhodnější ? |
![]() Marci |
| 19.07.2009, 18:39.27 | |
Smarttitánium 0,2. |
![]() spyko |
| 19.07.2009, 18:58.25 | |
RE: Megasat Diavolo Single HDTVNa T55 davam inverta nebo Alpsy, ty Alpsy maj vyhodu v hodne uzkym ozarovaci a daji se tam pekne nacpat. Jinak ono je to prakticky jedno. |
![]() J a |