Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.07.2009, 10:06.55

Megasat Diavolo Single HDTV

Jsou tyto LNB vhodné pro osazení paraboly Toroidal 55 ?
Přijímač SAB Ultimate HD Super Plus.
uživatel
Marci
19.07.2009, 11:16.37

RE: Megasat Diavolo Single HDTV

Jasne, budou spolu pekne barevne ladit a maj dabelsky cervenou krytku vlnovodu. To je asi tak vse. Jinak je to ten nejhorsi LNB co jsem mel v rukach (za tu cenu)
uživatel
J a
19.07.2009, 14:22.27

RE: Megasat Diavolo Single HDTV

Preco myslis,ze je to najhorsie LNB,ktore si kedy drzal v rukach :-/
uživatel
Power150
19.07.2009, 14:43.23

RE: Megasat Diavolo Single HDTV

Protoze se 4 modely parabol ruznych prumeru mel citelne horsi vysledky nez jakykoliv jiny.
uživatel
J a
19.07.2009, 15:08.45

RE: Megasat Diavolo Single HDTV

Ja mam 105 cm antenu a mal som predtym LNB Golden Interstar 0,2 a odkedy som ho vymenil za Megasat Diavolo 0,1,tak som postrehol zopar dobrych zlepseni na niektorych hlavne slabsich staniciach.Takze neviem.Ale nastastie zatial funguje bez problemov :)
uživatel
Power150
19.07.2009, 15:21.16

RE: Megasat Diavolo Single HDTV

Zabudol som,parabola 105 cm Mascom R^
uživatel
Power150
19.07.2009, 18:20.35

RE: Megasat Diavolo Single HDTV

No tak poraďte,které jsou nejvhodnější ?
uživatel
Marci
19.07.2009, 18:39.27

Smart

titánium 0,2.
uživatel
spyko
19.07.2009, 18:58.25

RE: Megasat Diavolo Single HDTV

Na T55 davam inverta nebo Alpsy, ty Alpsy maj vyhodu v hodne uzkym ozarovaci a daji se tam pekne nacpat. Jinak ono je to prakticky jedno.
uživatel
J a