| 19.07.2009, 09:36.04 | |
Tour de FranceKto okrem Eurosportu dava LIVE Tour ? Dnes je zaujimava etapa a ESP az od 15:45. |
![]() gsmmania |
| 19.07.2009, 09:39.53 | |
RE: Tour de Franceurčitě francouzi na 5W. je tam volně France 2 a France 3 na 11,590/V. přenosy se vždycky většinou dělí mezi ty dva programy. na France 3 bývá začátek a pak to pokračuje na dvojce nebo obráceně. |
![]() vortimond |
| 19.07.2009, 09:55.43 | |
France 2dneska to dávají teda celý na France 2 a čas je 13:30 |
![]() vortimond |
| 19.07.2009, 09:58.25 | |
Holandani Live 13=40NED 1 FTAAstra 19.2° 12515 H 22000 5/6 |
![]() jackino |
| 19.07.2009, 10:16.14 | |
RE: Tour de Francedik za astru |
![]() Antik |
| 19.07.2009, 10:17.47 | |
RE: Tour de Franceto jsem teda zaspal, že holanďani chodí free-to-air. nevíte, to je nějaká akce nebo výpadek, nebo je šance na nějakej dlouhodobější provoz. |
![]() vortimond |
| 19.07.2009, 10:24.56 | |
RE: Tour de FranceRTL Tele Letzebuerg , Astra 19,2 , 12.552-V , 22,000-5/6. FTA. |
![]() neuzil |
| 19.07.2009, 10:32.34 | |
RE: Tour de France15:00 to je pozdě, i když pořád lepší než eurosport. |
![]() vortimond |
| 19.07.2009, 11:00.50 | |
RE:France 2,3 a 5 jdou i přes 23.5°E nagra 2 9/10 |
![]() habr |
| 19.07.2009, 14:03.23 | |
@vortimondŤi Holandani jdou FTA už asi 3 týdny, bůhví jak ještě dlouho vydrží. |
![]() jackino |
| 19.07.2009, 14:09.01 | |
jackinoto je super |
![]() vortimond |
| 19.07.2009, 15:05.26 | |
ČT4Ač máme ČT4 sport tak nám z takového slavného záznamu neodvysílá ani minutu přímého přenosu. Není to divné? No cyklistika asi pro ně není zajímavý sport. A nemět Eurosport CZ tak to skoro nevidím. A díky za skvělého Roberta Bakaláře. Jeho komentář dělá každou etapu ještě zajímavější. To je pro mne pan komentátor.A přitom jiné stanice jí věnují velkou část svého času. |
![]() PC1 |
| 19.07.2009, 15:20.47 | |
Rai2Jinak přenos vysílá i Italská veřejnoprávní Rai2 na HotBirdu volně. |
![]() PC1 |