| 19.07.2009, 08:31.54 | |
Kvalita signáluZdar, prosím o radu: mám cslink a chytám jak Astru 1 tak 3. Vše funguje jak má až na tři kanály a to NOVA NOVA cinema, minimax a spektrum, asi tuším kde je problém všechny tyto stanice fungují na stejné fregvenci.Proč mám u těchto kanálů velmi špatný signál když u zbytku jsme na tom dobře a všechny ostatní fungují dobře? |
![]() Auiček |
| 19.07.2009, 08:38.41 | |
RE: Kvalita signáluto bude trochu nepřesně nasměrovaná parabola. |
![]() vortimond |
| 19.07.2009, 09:01.15 | |
Tady máš vysvětleníhttps://www.parabola.cz/clanky/2725/pricina-potizi-pri-prijmu-paketu-cs-link-z-astry-1d/ |
![]() Enik |
| 19.07.2009, 09:17.34 | |
RE: Kvalita signálujo, máš tam napsáno: ... je potřeba nastavovat parabolu vždy podle kvality signálu na transpondéru 11992MHz, a v případě použití multifokusu používat pozici 23,5E jako základní ... |
![]() vortimond |
| 19.07.2009, 09:40.49 | |
Kvalita signáluDěkuji za radu jsem zpátky ze střechy a vše jsem doladil a funguje ready :)) |
![]() Auiček |