Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.07.2009, 08:31.54

Kvalita signálu

Zdar, prosím o radu: mám cslink a chytám jak Astru 1 tak 3. Vše funguje jak má až na tři kanály a to NOVA NOVA cinema, minimax a spektrum, asi tuším kde je problém všechny tyto stanice fungují na stejné fregvenci.Proč mám u těchto kanálů velmi špatný signál když u zbytku jsme na tom dobře a všechny ostatní fungují dobře?
uživatel
Auiček
19.07.2009, 08:38.41

RE: Kvalita signálu

to bude trochu nepřesně nasměrovaná parabola.
uživatel
vortimond
19.07.2009, 09:01.15

Tady máš vysvětlení

https://www.parabola.cz/clanky/2725/pricina-potizi-pri-prijmu-paketu-cs-link-z-astry-1d/
uživatel
Enik
19.07.2009, 09:17.34

RE: Kvalita signálu

jo, máš tam napsáno: ... je potřeba nastavovat parabolu vždy podle kvality signálu na transpondéru 11992MHz, a v případě použití multifokusu používat pozici 23,5E jako základní ...
uživatel
vortimond
19.07.2009, 09:40.49

Kvalita signálu

Děkuji za radu jsem zpátky ze střechy a vše jsem doladil a funguje ready :))
uživatel
Auiček