| 19.07.2009, 08:28.02 | |
T-REX4.6-KD-Kabel Deutschland Astra 23,5EUmí prosím CAM T-REX4.6 v EMU KD-Kabel Deutschland Astra 3A 23,5E? Pokud ano poskytl by někdo náplň PREDATOR369 nebo Predasaur229? |
![]() Amper1 |
| 19.07.2009, 08:35.41 | |
RE: T-REX4.6-KD-Kabel Deutschland Astra 23,5EMěl by umět, ale do AZboxu HD modul nepotřebuješ, tam jede KD na příslušný emulátor jako blesk... :8) |
![]() drobeček |
| 19.07.2009, 09:38.07 | |
drobečekZdravím,emulátory mám samozřejmě nainstalované, přes Multicas to údajně nejede,MGCAMD mám nainstalován (myslím že by to přes něj mělo jet) ale ještě tomu něco trochu chybí(nějaké soubory v kterých tápu)Pproblém je v tom,že zatím nemám možnost propojit PC s AZ BOXEM HD, nebo jde doplnit to něco co tomu chybí přes USB a kam? Proto jsem to chtěl zatím otestovat přes T-REX4.6 (tvůj) Bohužel náplně které jsem postahoval jsou bez KD, ale myslím si že by tam měl jít dopsat. JinakT-REX šlape v AZ BOXU bezvadně jak emulace, tak karty. Problém je zatím s Diablem (také od tebe)AZbox ho vidí lze i editovat klíče, ale zatím nefachčí, snad se dočkáme. Byl bych vděčný kdybys poradíl Díky!!! |
![]() Amper1 |
| 19.07.2009, 09:38.22 | |
RE: T-REX4.6-KD-Kabel Deutschland Astra 23,5ENevidím důvod,proč by neměl,ala mám obavu že neumí.Nikdo už pro,nic nedělá a žije se jen z podstaty,protože se neprodává. Rv |
![]() zzaner |
| 19.07.2009, 09:56.03 | |
RE: T-REX4.6-KD-Kabel Deutschland Astra 23,5Ehttp://elladara-satellite.eu/uploadz/index.php?order=taille&direction=1&uplosess_id=b0eee2e174097f9c505479e7e6ec4d33 |
![]() jito |
| 19.07.2009, 10:21.20 | |
pro Ampert1Pokud máš AZ BOX připojený k netu,tak vše nastavíš i bez počítače. |
![]() charlie |
| 19.07.2009, 11:25.52 | |
jitoDíky staženo!!! |
![]() Amper1 |
| 19.07.2009, 11:27.07 | |
charliek netu ano, poradíš prosím po mailu? |
![]() Amper1 |
| 19.07.2009, 12:47.59 | |
Amper1Asi tam nemáš klíče na KD, nejlépe nainstalovat SCD a stahovat Softcam.key přímo z netu k emulátorům mgcamd+newcs. V Multicas KD nejde, neumí tuneling Nagra-betacrypt. Na Diablo je potřeba drobná uprava přijímače, ale kvůli záruce by to měl zajistit prodejce... :8) |
![]() drobeček |
| 19.07.2009, 16:39.33 | |
pro Amper1Drobeček to napsal,funkční na 100%. |
![]() charlie |