Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.07.2009, 13:30.17

POZOR NA DIGI !!!

Dostal som milé prekvapenie od súdu, kde mi nariaďujú zaplatiť 17 € + 70 € súdne poplatky, za neuhradené faktúry z novembra a decembra 2007. Takže DIGI ma dala na súd, ale záhada je, že tie faktúry mám uhradené a zdokladované výpisom z účtu. V 8. mesiaci menili banku a tie peniaze išli na starý účet. Ale mi ich nevrátili, z čoho vyplíva, že ich dostali. Dajte si pozor na čísla účtu, kde peniaze posielate.
uživatel
jklajban
19.07.2009, 13:34.49

RE: POZOR NA DIGI !!!

nechápem ako môžu mať v tom taký bordel.. to je riadna banda amatérov.. mobilní operátorov majú po vyše dvoch miliónov aktívnych kariet a zaujímavé že to všetko stíhajú
uživatel
Gondy
19.07.2009, 13:43.03

RE: POZOR NA DIGI !!!

To nebudete sám.Takých upozornení rozposlali stovky.Odo mňa pýtajú napr aj prijímač ktorý som poctivo vrátil a tiež jednu nezaplatenú faktúru.Ešteže mám na všetko potvrdenie.Tiež očakávam platobný rozkaz zo súdu.Pozor na platobný rozkaz sa treba odvolať do 15 dní.od doručenia.V popačnom prípade nadobudne právoplatnosť a poplatok sa zvýši o trovy exekútora.
uživatel
jurko
19.07.2009, 13:49.27

RE: POZOR NA DIGI !!!

To ještě v tom nemají takový bordel, zatím si pamatují kdo je jejich klient. Pravý bordel nastane, až to začnou posílat i nám, co jsme nikdy klienty nebyli ;)
uživatel
visper
19.07.2009, 13:49.37

RE: POZOR NA DIGI !!!

už som podal odpor, nič iné mi neostáva
uživatel
jklajban
19.07.2009, 14:05.10

RE:

Po ukončení smlouvy mi ještě 2x500kč strhly s učtu,tudíž jsem měl u nich přeplatek 1000kč,po odečtení antény kterou jsem si nechal(cena v té době 530 kč) přeplatek tedy 470 kč toto uznaly dopisem,na přeplatek 470 kč už čekám 15 měsícu,že bych na ně poslal exekutora.
uživatel
habr
19.07.2009, 15:58.47

RE: POZOR NA DIGI !!!

Pak se nemůžou divit že stoupá počet pirátských příjemců.Kdo z lidí znalých věci by lezl do spolku kde je takový chaos a zmatek /řečeno slušně/.
uživatel
BIDLO
19.07.2009, 16:06.45

POZOR NA DIGI !!!

A co takhle společná žaloba určitě je na fóru právník který to udělá pro zánik této společnosti.
uživatel
romik5
19.07.2009, 18:47.56

RE: POZOR NA DIGI !!!

ale to by sme si potom zabili pštrosa (EMU) ;-(
uživatel
Gondy
20.07.2009, 00:45.58

DIGIZatím čtu jenom problémy na SK

jsou taky takovéto problémy s DIGI v Č.R. CHystám se totiž jim dát rovněž výpověd proto tady sonduju co mě asi čeká,mám tady vedle souseda který už rok má po výpovědi a pořád se o něho nikdo nezajimá,nejdříve mu poslali že dluží 700.-k/r.-08 rok mu resivr nejde(prucha DUAL) a ted ani neví komu má vrátit par.res.nikdo si pro to nejde a tady kolem sokolova není ani žádný diler na koho se obrátit diky za odpověd
uživatel
fesoj1936
20.07.2009, 16:13.36

RE: POZOR NA DIGI !!!

Ja mám v aktuálnej faktúre tiež nedoplatok. Už druhýkrát. Zaujímavé, že mám uhradené všetky faktúry. A ešte mi tam pripočítali reaktíváciu po odpojení 7.2009, čo teda neviem odkiaľ nabrali. Potom nech človek nenalomí Nagru. Je to bezpečnejšie a lacnejšie. Zajtra si to asi odskáče niektorá operátorka v call centre. Pravdepodobne to nič nevyrieši ale aspoň si uľavím.
uživatel
silverosbd