| 19.07.2009, 13:30.17 | |
POZOR NA DIGI !!!Dostal som milé prekvapenie od súdu, kde mi nariaďujú zaplatiť 17 € + 70 € súdne poplatky, za neuhradené faktúry z novembra a decembra 2007. Takže DIGI ma dala na súd, ale záhada je, že tie faktúry mám uhradené a zdokladované výpisom z účtu. V 8. mesiaci menili banku a tie peniaze išli na starý účet. Ale mi ich nevrátili, z čoho vyplíva, že ich dostali. Dajte si pozor na čísla účtu, kde peniaze posielate. |
![]() jklajban |
| 19.07.2009, 13:34.49 | |
RE: POZOR NA DIGI !!!nechápem ako môžu mať v tom taký bordel.. to je riadna banda amatérov.. mobilní operátorov majú po vyše dvoch miliónov aktívnych kariet a zaujímavé že to všetko stíhajú |
![]() Gondy |
| 19.07.2009, 13:43.03 | |
RE: POZOR NA DIGI !!!To nebudete sám.Takých upozornení rozposlali stovky.Odo mňa pýtajú napr aj prijímač ktorý som poctivo vrátil a tiež jednu nezaplatenú faktúru.Ešteže mám na všetko potvrdenie.Tiež očakávam platobný rozkaz zo súdu.Pozor na platobný rozkaz sa treba odvolať do 15 dní.od doručenia.V popačnom prípade nadobudne právoplatnosť a poplatok sa zvýši o trovy exekútora. |
![]() jurko |
| 19.07.2009, 13:49.27 | |
RE: POZOR NA DIGI !!!To ještě v tom nemají takový bordel, zatím si pamatují kdo je jejich klient. Pravý bordel nastane, až to začnou posílat i nám, co jsme nikdy klienty nebyli ;) |
![]() visper |
| 19.07.2009, 13:49.37 | |
RE: POZOR NA DIGI !!!už som podal odpor, nič iné mi neostáva |
![]() jklajban |
| 19.07.2009, 14:05.10 | |
RE:Po ukončení smlouvy mi ještě 2x500kč strhly s učtu,tudíž jsem měl u nich přeplatek 1000kč,po odečtení antény kterou jsem si nechal(cena v té době 530 kč) přeplatek tedy 470 kč toto uznaly dopisem,na přeplatek 470 kč už čekám 15 měsícu,že bych na ně poslal exekutora. |
![]() habr |
| 19.07.2009, 15:58.47 | |
RE: POZOR NA DIGI !!!Pak se nemůžou divit že stoupá počet pirátských příjemců.Kdo z lidí znalých věci by lezl do spolku kde je takový chaos a zmatek /řečeno slušně/. |
![]() BIDLO |
| 19.07.2009, 16:06.45 | |
POZOR NA DIGI !!!A co takhle společná žaloba určitě je na fóru právník který to udělá pro zánik této společnosti. |
![]() romik5 |
| 19.07.2009, 18:47.56 | |
RE: POZOR NA DIGI !!!ale to by sme si potom zabili pštrosa (EMU) ;-( |
![]() Gondy |
| 20.07.2009, 00:45.58 | |
DIGIZatím čtu jenom problémy na SKjsou taky takovéto problémy s DIGI v Č.R. CHystám se totiž jim dát rovněž výpověd proto tady sonduju co mě asi čeká,mám tady vedle souseda který už rok má po výpovědi a pořád se o něho nikdo nezajimá,nejdříve mu poslali že dluží 700.-k/r.-08 rok mu resivr nejde(prucha DUAL) a ted ani neví komu má vrátit par.res.nikdo si pro to nejde a tady kolem sokolova není ani žádný diler na koho se obrátit diky za odpověd |
![]() fesoj1936 |
| 20.07.2009, 16:13.36 | |
RE: POZOR NA DIGI !!!Ja mám v aktuálnej faktúre tiež nedoplatok. Už druhýkrát. Zaujímavé, že mám uhradené všetky faktúry. A ešte mi tam pripočítali reaktíváciu po odpojení 7.2009, čo teda neviem odkiaľ nabrali. Potom nech človek nenalomí Nagru. Je to bezpečnejšie a lacnejšie. Zajtra si to asi odskáče niektorá operátorka v call centre. Pravdepodobne to nič nevyrieši ale aspoň si uľavím. |
![]() silverosbd |