| 20.07.2009, 11:58.04 | |
Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd hdmi?Chcem aby ked zapnem ferguson8900.aby sa mi zapol aj tv lcdsony 32s4000 cez hdmi. Mal som prilozeny kabel v baleni,ked som kupil ferguson a ma mto cez ten kabel zapojene,ci ma mkupit hdmi 1.3 kabel? Ale mozno je hdmi 1.3 a jten kabel,co bol pribaleny pri fergusone8900. Alebo aky kabel mam kupit, aby to obidva komponenty aj lcd a satelit.prijamac som zapol jednym ovladacom,ako to mam nastavit?Inak televizor mi nenajde ten sat.prijimac,ze nie je kompatibilny ci co pise. Tak aky sat.prijimac hd je kompatibilny s tym lcd sony 32s4000? |
![]() jack2500 |
| 20.07.2009, 14:09.08 | |
RE: Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd h...No nastav si na te lcd naviglink nebo tak nejak se to vola a melo by to fungovat mi na plazme LG to jde v pohode jedno DO a neni problem. |
![]() maku |
| 20.07.2009, 15:24.10 | |
RE: Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd h...A aky mas sat. prijimac maku? |
![]() jack2500 |
| 20.07.2009, 15:39.29 | |
RE: Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd h...Ferguson HF 8900 ten mam prez HDMI dalsi jen prez scart. |
![]() maku |
| 20.07.2009, 16:14.00 | |
RE: Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd h...A kabel hdmi, co mas, tak pouzivas ten,co si mal pribaleny pri fergusone? |
![]() jack2500 |
| 20.07.2009, 16:17.19 | |
RE: Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd h...Ano ten co tam byl asi bude nekde zrada v tve LCD koukni do navodu. Ja zapnu pomoci DO jak Plazmu tak zaroven ferdu a nemam problem ani s ovladanim TV pomoci DO od ferdy tak nevim kde je chyba u tve LCD |
![]() maku |
| 20.07.2009, 16:25.08 | |
RE: Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd h...Takze ovladas tv aj ferdu dialkovym ovladacom od ferdy? |
![]() jack2500 |
| 20.07.2009, 16:29.56 | |
RE: Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd h...Ano me to tak jde mozna to bude tvou TV ze neni podpora pro ni. |
![]() maku |
| 20.07.2009, 16:34.27 | |
RE: Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd h...Se podivej na nastaveni HDMI vstupu na LCD jestli tam mas pristup prez menu v LCD. |
![]() maku |
| 20.07.2009, 16:54.26 | |
RE: Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd h...V menu toho lcd sony je nastavenie hdmi a nenaslo mi hdmi zariadenie,ked som hladal :( |
![]() jack2500 |
| 20.07.2009, 16:58.59 | |
RE: Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd h...tak to je divne mam prez HDMI i DVD a neni roblem sevsim co pripojim prez HDMI no zkus to na jinem TV s HDMI pokud mas moznost |
![]() maku |
| 20.07.2009, 18:07.52 | |
RE: Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd h...Tak to asi nerozchodíš.Pokoušel jsem se s Vantage 7100S a Sony W4000 a ani náhodou.Měnil jsem i kabeli HDMI.Ta TV to prostě "nevidí".Ale s BD přehrávačem Sony to funguje okamžitě. |
![]() jito |
| 20.07.2009, 21:57.18 | |
RE: Ako mam rozchodit ferguson8900 a sonylcd h...a na ktorych sony televizoroch by to islo? |
![]() jack2500 |