| 20.07.2009, 13:10.44 | |
Dmsis DSR 320 SKCITento prijimač nemá ani české ani slovenské menu.Je nejaký soft,ktorý by to napravil,a ako je to so zápismi na Skylink kartu.Priznám sa,tieto prijimače nejak neoblubujem,tak ich ani nemávam.Za hodinu sa tam neobjavil žiadný zápis.Spustená karta tam ide.Díky. |
![]() letas |
| 20.07.2009, 13:17.00 | |
RE: Dmsis DSR 320 SKCIzápisy chodia OK..nová karta je zaktivovaná do 5 minút...soft hladaj na ab-fore |
![]() Satmaster |
| 20.07.2009, 13:24.18 | |
RE: Dmsis DSR 320 SKCINo zaujimave za hodinu ani brko a to hovorím,že karta už atívna tam beží.V opoenboxe tu samu kartu som aktivoval do piatích minút-všetký programy. |
![]() letas |
| 20.07.2009, 14:15.37 | |
letas AB-DSRkartu si aktivuj raději v jiném sat., mám s tím také problémy. Nevím co tam máš za soft, měl sem jich tam několik a všude byla slovenština i čeština. Myslím, že anglicky je to mnohdy srozumitelnější než v češtině, ale jak psal Satmaster na ab-forum.info v sekci Ab-DSR Download najdeš vše potřebné |
![]() alha79 |
| 20.07.2009, 15:24.46 | |
RE: Dmsis DSR 320 SKCIOk.Díky všetkým. |
![]() letas |
| 20.07.2009, 22:58.13 | |
re:alha79Je tam soft z roku z decembra 2005.Len,keď na novej karte nazapíše za tri hodiny ani jeden program,tak ťažko očakavať,že budu tam korektne chodiť zápisy v budúcnosti.To je zaujimavé,prijimač kupený tento týždeň a s takým starým softom. |
![]() letas |
| 21.07.2009, 09:23.15 | |
RE: Dmsis DSR 320 SKCIZa celú noc neprišiel žiadný zápis,bude tam zrejme nutné dať nový soft.Aj som nejaký z roku 2008 na stránka ABC biznis našiel ,ale spôsob a postup som nenašiel.Nemám s týmito mašinami skúseností,ak niekto to ovláda poprosím o stručný návod.Díky. |
![]() letas |
| 21.07.2009, 21:50.44 | |
RE: Dmsis DSR 320 SKCIDík.Už som to našiel. |
![]() letas |
| 16.09.2009, 18:05.10 | |
letas dsrChodia tie zápisy na kartu lebo lebo mne na dvoch prijímačoch neprišli |
![]() mk5 |