Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.07.2009, 13:10.44

Dmsis DSR 320 SKCI

Tento prijimač nemá ani české ani slovenské menu.Je nejaký soft,ktorý by to napravil,a ako je to so zápismi na Skylink kartu.Priznám sa,tieto prijimače nejak neoblubujem,tak ich ani nemávam.Za hodinu sa tam neobjavil žiadný zápis.Spustená karta tam ide.Díky.
uživatel
letas
20.07.2009, 13:17.00

RE: Dmsis DSR 320 SKCI

zápisy chodia OK..nová karta je zaktivovaná do 5 minút
...soft hladaj na ab-fore
uživatel
Satmaster
20.07.2009, 13:24.18

RE: Dmsis DSR 320 SKCI

No zaujimave za hodinu ani brko a to hovorím,že karta už atívna tam beží.V opoenboxe tu samu kartu som aktivoval do piatích minút-všetký programy.
uživatel
letas
20.07.2009, 14:15.37

letas AB-DSR

kartu si aktivuj raději v jiném sat., mám s tím také problémy. Nevím co tam máš za soft, měl sem jich tam několik a všude byla slovenština i čeština. Myslím, že anglicky je to mnohdy srozumitelnější než v češtině, ale jak psal Satmaster na ab-forum.info v sekci Ab-DSR Download najdeš vše potřebné
uživatel
alha79
20.07.2009, 15:24.46

RE: Dmsis DSR 320 SKCI

Ok.Díky všetkým.
uživatel
letas
20.07.2009, 22:58.13

re:alha79

Je tam soft z roku z decembra 2005.Len,keď na novej karte nazapíše za tri hodiny ani jeden program,tak ťažko očakavať,že budu tam korektne chodiť zápisy v budúcnosti.To je zaujimavé,prijimač kupený tento týždeň a s takým starým softom.
uživatel
letas
21.07.2009, 09:23.15

RE: Dmsis DSR 320 SKCI

Za celú noc neprišiel žiadný zápis,bude tam zrejme nutné dať nový soft.Aj som nejaký z roku 2008 na stránka ABC biznis našiel ,ale spôsob a postup som nenašiel.Nemám s týmito mašinami skúseností,ak niekto to ovláda poprosím o stručný návod.Díky.
uživatel
letas
21.07.2009, 21:50.44

RE: Dmsis DSR 320 SKCI

Dík.Už som to našiel.
uživatel
letas
16.09.2009, 18:05.10

letas dsr

Chodia tie zápisy na kartu lebo lebo mne na dvoch prijímačoch neprišli
uživatel
mk5