Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.07.2009, 13:16.09

Dreambox 800 - plagiáty ?

Dobrý den,

existují nějaké plagiáty Dreaboxu 800 ?

Děkuji
uživatel
ivo2001
20.07.2009, 13:20.21

RE: Dreambox 800 - plagiáty ?

samozrejme..napríklad Inetbox HD
..pre rozdiel tých pár eur sa ich neoplatí kupovať
uživatel
Satmaster
20.07.2009, 13:27.34

RE: Dreambox 800 - plagiáty ?

Myslel jsem stejně nazvaný jako DM 500 a DM 500 (jiná MAC adresa).

Díky
uživatel
ivo2001
20.07.2009, 14:35.20

RE: Dreambox 800 - plagiáty ?

jasne, ze existuje a pre rozdiel tych 180 az 200 eur sa ich urcite oplati kupovat

Gemini 4.20 chodi pekne a to ze mi v klone neslape nova 4.30, ktora nic oproti starsim neriesi ma az tak moc netrapi
uživatel
jozef BA
20.07.2009, 21:00.54

Dreambox 800 - plagiáty

Na ab fóru sem včera vyděl inzerát.
uživatel
romik5
21.07.2009, 07:05.36

RE: Dreambox 800 - plagiáty ?

@jozef BA
Bezi vsetko,len je potrebne vediet ako....

@ivo2001
na bazos.sk jeden predava presne to co chces aj s HDD a coolerom
uživatel
Bruty