| 20.07.2009, 13:16.09 | |
Dreambox 800 - plagiáty ?Dobrý den,existují nějaké plagiáty Dreaboxu 800 ? Děkuji |
![]() ivo2001 |
| 20.07.2009, 13:20.21 | |
RE: Dreambox 800 - plagiáty ?samozrejme..napríklad Inetbox HD..pre rozdiel tých pár eur sa ich neoplatí kupovať |
![]() Satmaster |
| 20.07.2009, 13:27.34 | |
RE: Dreambox 800 - plagiáty ?Myslel jsem stejně nazvaný jako DM 500 a DM 500 (jiná MAC adresa).Díky |
![]() ivo2001 |
| 20.07.2009, 14:35.20 | |
RE: Dreambox 800 - plagiáty ?jasne, ze existuje a pre rozdiel tych 180 az 200 eur sa ich urcite oplati kupovatGemini 4.20 chodi pekne a to ze mi v klone neslape nova 4.30, ktora nic oproti starsim neriesi ma az tak moc netrapi |
![]() jozef BA |
| 20.07.2009, 21:00.54 | |
Dreambox 800 - plagiátyNa ab fóru sem včera vyděl inzerát. |
![]() romik5 |
| 21.07.2009, 07:05.36 | |
RE: Dreambox 800 - plagiáty ?@jozef BABezi vsetko,len je potrebne vediet ako.... @ivo2001 na bazos.sk jeden predava presne to co chces aj s HDD a coolerom |
![]() Bruty |