| 20.07.2009, 13:33.46 | |
Opensat 9500HD a KabelkioskVedel by mi niekto povedat ci sa da na nom rozbehat pomocou softu? Dik |
![]() hard333 |
| 20.07.2009, 18:01.49 | |
RE: Opensat 9500HD a KabelkioskV emu se ke Kabelkiosk nedostaneš,to šlo chvíly na diablocam.Jedině... |
![]() tkan |