Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.07.2009, 15:57.41

gama card

Zdravim sat fandove!co ide momentalne dekodovat cez gama card?mam ju ponuknutu za 2000kc,oplati sa ju kupit?dik za info R^
uživatel
Frankovic
20.07.2009, 16:10.02

RE: gama card

Momentalne co ja vim jedou Chorvati ,Bulhaři a Řekové
uživatel
pifpaf
20.07.2009, 16:41.28

RE: gama card

ještě holandský Canal Digital...podpora zatím OK, vyplatí se R^
uživatel
drobeček
20.07.2009, 17:28.39

Frankovic

jen co se dostavi hery, budes tady mit roman... :)
uživatel
maxi6
20.07.2009, 17:41.06

gama card

diky panove!
uživatel
Frankovic
20.07.2009, 18:00.26

@drobeček

ano maš pravdu Canal Digital na nej jsem zapomě protože me jede v Diablu R^
uživatel
pifpaf
20.07.2009, 18:35.15

RE: gama card

také se těším na heryho, to bude kotletka s bůčkem zalité dobrou dvanáctkou a vyjmenuje:
7E - HD1-HD3
13E Nova Hellas, CY
19E Cannal Digital
16E Pink
39E Hellas Sat i HD
:8)
uživatel
Babui
20.07.2009, 20:24.58

Babui

Jestli prosím mohu a dovolíte doplnění na keys v AU Nova Hellas ještě všechny eurosporty,včetně CZ na hotbirdu 13E na frekvenci 11240/27500/vertikál a ART showtim na 7W na keys z 23.3.2009 komplet celý včetně sportů.
uživatel
hery
20.07.2009, 21:50.54

gama

chlapi,odbornici,aj ja uvazujem nad touto kartou a preto moja otazka znie-ako funguje tato karta,zasunies a hotovo/ako napr.Skylink/?,alebo tam je este iny hacik/treba nahrat soft,zadat kluce ..../.Vdaka za odpoved
uživatel
joma77
20.07.2009, 22:25.12

JERY

To myslíš tu kartu GUMA- KÁRT ? CÁR- .. senílita neni na škodu. ZDŠ.. HÁDÉ Nikdy nebuď spokojen s tím co se Ti povedlo, vždy uvažuj, že cesta vede dál. Pepek Fifek- Pyskř
uživatel
VYDRA004
20.07.2009, 22:43.26

vydra004

Že si mu poradil fakt dobrý. R^
uživatel
lomikar
20.07.2009, 22:59.27

vydra004

pocuvaj vydra,ty si ale pekny (nevhodné slovo).Namiesto toho aby si vysvetlil princip karty tak tu robis zo seba ....... .Ak to nevies tak chod spat.
uživatel
joma77
20.07.2009, 23:47.30

joma77

R^ Dobrou
uživatel
VYDRA004
21.07.2009, 06:25.08

joma77

Je to běžný způsob.Tak jak se nahrává softem karta OPOS,tak stejným způsobem přes CAS3 interference nahraješ kartu Gamma,chvíli počkáš po vložení do čtečky až se načtou klíče a pak Karta v AU na kodovací systém IRDETO2 funguje.Na každý výše uvedený provider je zvlášťní navržený soft.Chceš-li koukat na vše co je výše uvedeno musel by si mít 6 ks karet.Abych mohl koukat na vše využívám více přístrojů HD na jednu LCD televizi,LNB TWIN,protože mám ještě více přístupových karet jiných kodovacích systémů včetně Cryptoworks CSlink a vše OK,
VYDRA004: Ty jsi měl včera nějaký blbý den,viď kolego,ale to se stává i v nejlepších rodinách.Z toho si nic nedělej,já ho mám občas taky :laughing: :laughing: R^
uživatel
hery
21.07.2009, 07:26.22

RE: gama card

A jaká je nabídka programů? Je tam třeba nějaký filmový kanál v angličtině bez titulků v obraze ?
uživatel
J_N
21.07.2009, 09:54.08

hery

vdaka hery.Tomuto sa hovori inteligentna odpoved,a nie ako vcera vydra,asi mu naozaj preplo.
uživatel
joma77
21.07.2009, 15:49.24

J_N

Na NOVA HELLAS 13E jsou filmové programy/cimena 1 až3,nebo summer cimena,kde můžeš přepnout stopu z řecké na anglickou,a Bulsatcom u filmů na Cinemax,Tv1000 a dalších ty vysílají přímo anglicky zvuk.
uživatel
hery