| 20.07.2009, 15:57.41 | |
gama cardZdravim sat fandove!co ide momentalne dekodovat cez gama card?mam ju ponuknutu za 2000kc,oplati sa ju kupit?dik za info R^ |
![]() Frankovic |
| 20.07.2009, 16:10.02 | |
RE: gama cardMomentalne co ja vim jedou Chorvati ,Bulhaři a Řekové |
![]() pifpaf |
| 20.07.2009, 16:41.28 | |
RE: gama cardještě holandský Canal Digital...podpora zatím OK, vyplatí se R^ |
![]() drobeček |
| 20.07.2009, 17:28.39 | |
Frankovicjen co se dostavi hery, budes tady mit roman... :) |
![]() maxi6 |
| 20.07.2009, 17:41.06 | |
gama carddiky panove! |
![]() Frankovic |
| 20.07.2009, 18:00.26 | |
@drobečekano maš pravdu Canal Digital na nej jsem zapomě protože me jede v Diablu R^ |
![]() pifpaf |
| 20.07.2009, 18:35.15 | |
RE: gama cardtaké se těším na heryho, to bude kotletka s bůčkem zalité dobrou dvanáctkou a vyjmenuje:7E - HD1-HD3 13E Nova Hellas, CY 19E Cannal Digital 16E Pink 39E Hellas Sat i HD :8) |
![]() Babui |
| 20.07.2009, 20:24.58 | |
BabuiJestli prosím mohu a dovolíte doplnění na keys v AU Nova Hellas ještě všechny eurosporty,včetně CZ na hotbirdu 13E na frekvenci 11240/27500/vertikál a ART showtim na 7W na keys z 23.3.2009 komplet celý včetně sportů. |
![]() hery |
| 20.07.2009, 21:50.54 | |
gamachlapi,odbornici,aj ja uvazujem nad touto kartou a preto moja otazka znie-ako funguje tato karta,zasunies a hotovo/ako napr.Skylink/?,alebo tam je este iny hacik/treba nahrat soft,zadat kluce ..../.Vdaka za odpoved |
![]() joma77 |
| 20.07.2009, 22:25.12 | |
JERYTo myslíš tu kartu GUMA- KÁRT ? CÁR- .. senílita neni na škodu. ZDŠ.. HÁDÉ Nikdy nebuď spokojen s tím co se Ti povedlo, vždy uvažuj, že cesta vede dál. Pepek Fifek- Pyskř |
![]() VYDRA004 |
| 20.07.2009, 22:43.26 | |
vydra004Že si mu poradil fakt dobrý. R^ |
![]() lomikar |
| 20.07.2009, 22:59.27 | |
vydra004pocuvaj vydra,ty si ale pekny (nevhodné slovo).Namiesto toho aby si vysvetlil princip karty tak tu robis zo seba ....... .Ak to nevies tak chod spat. |
![]() joma77 |
| 20.07.2009, 23:47.30 | |
joma77R^ Dobrou |
![]() VYDRA004 |
| 21.07.2009, 06:25.08 | |
joma77Je to běžný způsob.Tak jak se nahrává softem karta OPOS,tak stejným způsobem přes CAS3 interference nahraješ kartu Gamma,chvíli počkáš po vložení do čtečky až se načtou klíče a pak Karta v AU na kodovací systém IRDETO2 funguje.Na každý výše uvedený provider je zvlášťní navržený soft.Chceš-li koukat na vše co je výše uvedeno musel by si mít 6 ks karet.Abych mohl koukat na vše využívám více přístrojů HD na jednu LCD televizi,LNB TWIN,protože mám ještě více přístupových karet jiných kodovacích systémů včetně Cryptoworks CSlink a vše OK,VYDRA004: Ty jsi měl včera nějaký blbý den,viď kolego,ale to se stává i v nejlepších rodinách.Z toho si nic nedělej,já ho mám občas taky :laughing: :laughing: R^ |
![]() hery |
| 21.07.2009, 07:26.22 | |
RE: gama cardA jaká je nabídka programů? Je tam třeba nějaký filmový kanál v angličtině bez titulků v obraze ? |
![]() J_N |
| 21.07.2009, 09:54.08 | |
heryvdaka hery.Tomuto sa hovori inteligentna odpoved,a nie ako vcera vydra,asi mu naozaj preplo. |
![]() joma77 |
| 21.07.2009, 15:49.24 | |
J_NNa NOVA HELLAS 13E jsou filmové programy/cimena 1 až3,nebo summer cimena,kde můžeš přepnout stopu z řecké na anglickou,a Bulsatcom u filmů na Cinemax,Tv1000 a dalších ty vysílají přímo anglicky zvuk. |
![]() hery |