Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.07.2009, 19:07.40

trade technolgy karta

Funguje vam ceska karta 2006 biela trade technology ct1.2.prima.ct4 po dlksom case som ju dal do primaca a ide mi len tv Barangov. neodpajali ich?
uživatel
ivan22
20.07.2009, 19:26.18

RE: trade technolgy karta

Jdi na Skylink.cz přihlas se na svůj účet a proveď reautorizaci karty. Nech přijímač zapnutý na ČT1. Musí ti přijít zápisy na kartu.
uživatel
Oskarek1
20.07.2009, 19:26.39

RE: trade technolgy karta

Určite karty z roku 2006 neodpájali,keby si napísal aké má číslo tak by si sa viac dozvedel.Prvých deväť čísiel.
uživatel
letas
20.07.2009, 19:57.15

letas

mam starú kartu TaT č.:0 0002 8530 ....môžem sa dozvedieť viac?
uživatel
notna
20.07.2009, 20:01.21

RE: trade technolgy karta

Určite sa nemenila.Ak ju máš zaregistrovanu,tak len počkať na zápisy.Ak nie treba zaregistrovať,ale to sa dozvieš iba Ty sám,keď prevedieš kontrolu karty.
uživatel
letas
20.07.2009, 23:20.05

RE: trade technolgy karta

Nebo ji výhodně prodej, o tyto karty je velký zájem.
uživatel
sirda
21.07.2009, 10:33.31

Trade technology karta

A čo takto sa skúsiť prihlásiť na ich stránku, vyplniť číslo karty a tak sa dozvieš sa viac
uživatel
antonius