| 20.07.2009, 19:07.40 | |
trade technolgy kartaFunguje vam ceska karta 2006 biela trade technology ct1.2.prima.ct4 po dlksom case som ju dal do primaca a ide mi len tv Barangov. neodpajali ich? |
![]() ivan22 |
| 20.07.2009, 19:26.18 | |
RE: trade technolgy kartaJdi na Skylink.cz přihlas se na svůj účet a proveď reautorizaci karty. Nech přijímač zapnutý na ČT1. Musí ti přijít zápisy na kartu. |
![]() Oskarek1 |
| 20.07.2009, 19:26.39 | |
RE: trade technolgy kartaUrčite karty z roku 2006 neodpájali,keby si napísal aké má číslo tak by si sa viac dozvedel.Prvých deväť čísiel. |
![]() letas |
| 20.07.2009, 19:57.15 | |
letasmam starú kartu TaT č.:0 0002 8530 ....môžem sa dozvedieť viac? |
![]() notna |
| 20.07.2009, 20:01.21 | |
RE: trade technolgy kartaUrčite sa nemenila.Ak ju máš zaregistrovanu,tak len počkať na zápisy.Ak nie treba zaregistrovať,ale to sa dozvieš iba Ty sám,keď prevedieš kontrolu karty. |
![]() letas |
| 20.07.2009, 23:20.05 | |
RE: trade technolgy kartaNebo ji výhodně prodej, o tyto karty je velký zájem. |
![]() sirda |
| 21.07.2009, 10:33.31 | |
Trade technology kartaA čo takto sa skúsiť prihlásiť na ich stránku, vyplniť číslo karty a tak sa dozvieš sa viac |
![]() antonius |