| 20.07.2009, 18:00.41 | |
Spolehlivý soft HF 8900Ahoj,může mi někdo poradit jaký je spolehlivý fw.na ferdu?Momentálně tam mám 11.13.1D a začala se mi hádat čtečka s moduly.Předem dík. |
![]() tkan |
| 20.07.2009, 18:18.00 | |
ano, proč ne11.14.1DCAMy OK 1.irdeto Cryptoworks v prvním slotu ve druhém vždy Diablo, plné čtečky včetně SIM, nepoužívám UNI čtečku, veškeré programy se mi zobrazí pod 1 sekundu. Dlouhodobě testovaný soft, který při jakékoliv manipulaci ze strojem drží českou stopu a neskočí tam "(nevhodné slovo)ní" maďarština, PVR jsem nezkoušel (zásadně nic nenahrávám, ale určitě to alespoň přes flešku pojede, nevím jak time shift). PS: pokud soft nenajdeš, rád Ti ho poskytnu |
![]() Babui |
| 20.07.2009, 18:25.34 | |
@BabuiDíky mnohokrát,uvidíme co to udělá,Laki ho má na webu.Díky R^ |
![]() tkan |
| 20.07.2009, 18:28.43 | |
tkanprosím, ano má ho tam, pokud pojedeš přes flešku nezapomeň soft přepsat na _sw_code , ale to jistě víš.. ZDAR! |
![]() Babui |
| 20.07.2009, 19:39.46 | |
:Vysvetleni !?(asi nekdo zeleny)Co jako provedl ze je tam pripsano "poruseni pravidel"je mi to dost divne ze to tam ma pripsany prave tento Nick |
![]() skohy |
| 20.07.2009, 19:47.52 | |
RE: Spolehlivý soft HF 8900Ono to zas tak těžké pochopit není, upozornění se k příspěvku jistě připisuje automaticky za "nevhodné" slovo.Možná by stálo za to ve filtru vynechat přívlastky, osobně mi nějak pohoršující nepřipadají, ale to je na novou diskusi.. Nezbývá než tipovat zda to bylo stu.pidní nebo deb.ilní.. ;) |
![]() Tomik535 |
| 20.07.2009, 20:00.50 | |
Tomik535stupi by neoznacilo za nevhodne slovo....takze vysledok je jsny |
![]() Blooddog |
| 20.07.2009, 20:08.32 | |
RE: Spolehlivý soft HF 8900:laughing: :laughing: R^ |
![]() Babui |
| 21.07.2009, 00:23.04 | |
Nic si stohonedělej,za to samé jsem to lapnul,zbytečné se rožčilovat! |
![]() spyko |