Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.07.2009, 18:00.41

Spolehlivý soft HF 8900

Ahoj,může mi někdo poradit jaký je spolehlivý fw.na ferdu?Momentálně tam mám 11.13.1D a začala se mi hádat čtečka s moduly.Předem dík.
uživatel
tkan
20.07.2009, 18:18.00

ano, proč ne

11.14.1D
CAMy OK 1.irdeto Cryptoworks v prvním slotu ve druhém vždy Diablo, plné čtečky včetně SIM, nepoužívám UNI čtečku, veškeré programy se mi zobrazí pod 1 sekundu.
Dlouhodobě testovaný soft, který při jakékoliv manipulaci ze strojem drží českou stopu a neskočí tam "(nevhodné slovo)ní" maďarština, PVR jsem nezkoušel (zásadně nic nenahrávám, ale určitě to alespoň přes flešku pojede, nevím jak time shift).
PS: pokud soft nenajdeš, rád Ti ho poskytnu
uživatel
Babui
20.07.2009, 18:25.34

@Babui

Díky mnohokrát,uvidíme co to udělá,Laki ho má na webu.Díky R^
uživatel
tkan
20.07.2009, 18:28.43

tkan

prosím, ano má ho tam, pokud pojedeš přes flešku nezapomeň soft přepsat na _sw_code , ale to jistě víš.. ZDAR!
uživatel
Babui
20.07.2009, 19:39.46

:Vysvetleni !?(asi nekdo zeleny)

Co jako provedl ze je tam pripsano "poruseni pravidel"je mi to dost divne ze to tam ma pripsany pra
ve tento Nick
uživatel
skohy
20.07.2009, 19:47.52

RE: Spolehlivý soft HF 8900

Ono to zas tak těžké pochopit není, upozornění se k příspěvku jistě připisuje automaticky za "nevhodné" slovo.
Možná by stálo za to ve filtru vynechat přívlastky, osobně mi nějak pohoršující nepřipadají, ale to je na novou diskusi..
Nezbývá než tipovat zda to bylo stu.pidní nebo deb.ilní.. ;)
uživatel
Tomik535
20.07.2009, 20:00.50

Tomik535

stupi by neoznacilo za nevhodne slovo....takze vysledok je jsny
uživatel
Blooddog
20.07.2009, 20:08.32

RE: Spolehlivý soft HF 8900

:laughing: :laughing: R^
uživatel
Babui
21.07.2009, 00:23.04

Nic si stoho

nedělej,za to samé jsem to lapnul,zbytečné se rožčilovat!
uživatel
spyko