| 20.07.2009, 21:49.04 | |
trocha oddechu - parabolaPři návratu z dovolené jsem zachytil toto :http://yfrog.com/9f18072009242j Tomu říkám pohoda...... |
![]() Jimmy |
| 21.07.2009, 09:44.36 | |
RE: trocha oddechu - parabolato je normálně běžné již delší dobu. Stačí Notebook patřičná satelitní karta a je to naleděné. |
![]() JirkaP |