Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.07.2009, 21:49.38

slabsia kvalita prijmu druzic

Pozdravujem vsetkych a prosim o radu. Nie som v tom az tak zbehli a neviem cim to moze byt ale v poslednom obdobi mi poklesla uroven kvality signalu na vsetkych druziciach, mam motor SG 2100 doteraz nebol ziadny problem len tychto par dni ako je striedave pocasie ale neviem ci to moze mat vpliv. niektore programy mi idu niektore nie. Poradte mi prosim kde je problem dakujem
uživatel
Dobko30
20.07.2009, 21:54.16

RE: slabsia kvalita prijmu druzic

nejspíš při nějaký bouřce, jak jsou prudký nárazy vichru, tak se to celý trochu pohlo. buď samotná parabola nebo komplet i s motorem
uživatel
vortimond
20.07.2009, 23:02.28

RE: slabsia kvalita prijmu druzic

Skús doladiť na USALS ak máš,keď nepomôže tak skontrolovať vonku či Ti naozaj nepohlo.No to by bol slabý majster,keby mu to pohlo.
uživatel
letas