| 20.07.2009, 21:49.38 | |
slabsia kvalita prijmu druzicPozdravujem vsetkych a prosim o radu. Nie som v tom az tak zbehli a neviem cim to moze byt ale v poslednom obdobi mi poklesla uroven kvality signalu na vsetkych druziciach, mam motor SG 2100 doteraz nebol ziadny problem len tychto par dni ako je striedave pocasie ale neviem ci to moze mat vpliv. niektore programy mi idu niektore nie. Poradte mi prosim kde je problem dakujem |
![]() Dobko30 |
| 20.07.2009, 21:54.16 | |
RE: slabsia kvalita prijmu druzicnejspíš při nějaký bouřce, jak jsou prudký nárazy vichru, tak se to celý trochu pohlo. buď samotná parabola nebo komplet i s motorem |
![]() vortimond |
| 20.07.2009, 23:02.28 | |
RE: slabsia kvalita prijmu druzicSkús doladiť na USALS ak máš,keď nepomôže tak skontrolovať vonku či Ti naozaj nepohlo.No to by bol slabý majster,keby mu to pohlo. |
![]() letas |