| 23.07.2009, 08:38.36 | |
Digi TV válcuje UPCTak jsem psal na UPC, zda plánují zařazení programu Eurosport2Bundesliga a Sport2 na satelitu. Přišla mi odpověď, že o tom nemají informace...je vidět, že platforma Digi TV je mnohem pružnější, než zkostnatělé a předražené UPC. Tam již mají spuštění Eurosportu 2 Bundesliga v plánu navíc tam místo TV Paprika zařadili mnohem zajímavější program DIGI Sport. Takže co se týče sportovních fandů a těch je většina - jedině DIGI TV. A co se týče výpadků , na které poukazují, jejich odpůrci, nejsou o nic větší než u UPC. |
![]() FI711010 |
| 23.07.2009, 08:43.16 | |
RE: Digi TV válcuje UPCTo je sice pravda,že sportovních kanalů je tam dost,ale kvalita obrazu nic moc.Osobně už jsem pár lídí zažil co odešli od digi po koupě lcd televize ke Skylinku nabo Cslinku kvůli mizerné kvalitě obrazu.Jo Jo Eurosport v Hd kvalitě je ......... ;) |
![]() Miroslav B |
| 23.07.2009, 09:21.10 | |
RE: Digi TV válcuje UPCje to tak, rumuni je pěkně válcujou. že ta změna satelitu, která skončí až za rok, přišla pro upc hodně pozdě, to je jasná věc. |
![]() vortimond |
| 23.07.2009, 09:49.26 | |
Re upcVsak v Upc direct uz je Eurosport 2 HUN TESTa v EPG tam nieco pisu o auguste ale po madarsky neviem. |
![]() Pufo |
| 23.07.2009, 10:07.45 | |
RE: Digi TV válcuje UPCJste jak málé děti!!Rumuni jen přehodili Papriku se Sportem.Dělají v tom akorát bordel z nějakého důvodu. :) :crying: |
![]() zzaner |
| 23.07.2009, 10:15.15 | |
RE: Digi TV válcuje UPCnikdo netvrdí, že rumuni jsou nějakej luxus, ale upc je digitální mrtvola. teď už může jenom snižovat ceny. |
![]() vortimond |
| 23.07.2009, 10:39.26 | |
RE: Digi TV válcuje UPCa přejít na jiný kódování, bylo by fajn mít další programy k D***TV. :razz: |
![]() netace |
| 23.07.2009, 10:48.04 | |
UPC je mrtvolaNa Astre 19,2E je UPC opravdu mrtvy,kvalita hruza,programu malo a pridavaj se jen pro silnejsi trh.Doufejme ze az se UPC prestehuje a odkoupi krachujici DIGI,tak prevalcuje jak SkyLink,tak CSLink a to jak v poctu nabizenych programu i HD,tak i v kvalite SD a HD. |
![]() FAB5 |
| 23.07.2009, 10:57.25 | |
FAB5o tom si nechaj len zdát heheupc direct nikdy neprevalcuje cslink/skylink |
![]() Jupi |
| 23.07.2009, 11:05.56 | |
RE: Digi TV válcuje UPCse budeš asi hodně divit, až na tom thoru nahodí stejnou kvalitu, jako mají na 19e |
![]() vortimond |
| 23.07.2009, 11:17.25 | |
RE: Digi TV válcuje UPCCSlink a SkyLink vysilaji kvalitne POUZE CT,jinak to ostatni je stejna bida jako UPC a DIGI.U NovyHD je videt obrovsky rozdil mezi CSLink a SkyLink,tak jak ted vysila CSlink NovuHD,tak podle me ma vypadat HD vysilani,ale az na ten transponder nacpou dalsi programy,tak ta kvalita asi urcite klesne,tak jako to je na HD transponderu SkyLinku.Nevim pro stale vychvalujete tu kvalitu SkyLinku,kdyz peknej obraz ma jen CT1,2,24 a 4. |
![]() FAB5 |
| 23.07.2009, 11:53.11 | |
RE: Digi TV válcuje UPCnechme se překvapit co bude. DigiTv ale není žádná výhra co se týče kvality a příjmu. Už dost lidem jsem přehazoval na UPC a SKYLINK, nebyli spokojeni s kvalitou. Co člověk to názor - nepomúžeme si. Počkáme a uvidíme. Jedno je ale jasné v EMU to věčně nepújde. |
![]() pepiino |
| 23.07.2009, 12:04.42 | |
Všechno to stoji za starou belu.Jestli je to Skylink nebo UPC,DIGI TV KVALITOU OBRAZU TO NESTOJI ZA NIC, |
![]() emtech |
| 23.07.2009, 12:26.51 | |
RE: Digi TV válcuje UPC:lookaround: Asi to tak bude!!Zatím všude vysílají pro analog,jen se troštují,ale vše je o samochvále.Pokud ale kvalita odpovídá ceně??Pokud cena je ale pro skokově lepší kvalitu,tak je to nějak o neoprávněném obohacování(nechá se tomu také říkat jinak. :))) :))) |
![]() zzaner |
| 23.07.2009, 13:59.25 | |
RE: Digi TV válcuje UPCtak ste se uz panove vykecali, mliko levnejsi nebude, a kriza z vasich kecu taky nepomine, ale aspon tady mame z par homo sapiens kritiku srandu.. kdyz uz nic jinehoa konkretne ke FI711010: na kecy nema zmysl reagovat, ale neda mi, ty kecy kolem ceny UPC prijdou jako kdyz nakej duchodce zacne hajit rezim pred rokem 1989, kde zijete? v cine? v amazonii, nebo na pustem ostrove? ... cena? u UPC? vzdyt zaklad je za 11EUR, tak mi tady vazne nemavejte s cenou, a nekecejte jak tady keca x-nacerno koukajicich DiGI fanousku... ale vzdyt treba si kopnout, jak by ne... a jako vorti zrovnej si vazne myslenky v hlave, nejdriv ultragrilovani kvality SD v ramci UPC, kdyz se ohlasila zmena satelitu, tak ultragrill ze to prichazi i tak neskoro, cece jak rikam s clovekem co ma klapky na ocich se docela tezko da diskutovat, ale klidne si napis, zaujaty lidi jednou narazi... a ze nak furt se nic nedeje s SPI channels, furt ta sama hruza, a zeby uz zrovnali abonenti? a nebo modre karty mate smulu zakupte si new white? ... asi se nic nezmenilo, ten samej bordel.. a na zaver, divim se lidem co abonuji UPC direct, ze tady nekopou do ty sluzby, teda z casu na cas proc nepridaji naky channels, ALE TY co to neabonuji, tak kopou furt..divne zmysleni jedincu.. omlouvam se za ostrejsi slova, ale tydle homo provokateurs to se normalnimu cloveku snad jenom muze zdat |
![]() alfasex |
| 23.07.2009, 16:17.26 | |
FI711010Zapoměl jsi na jednu maličkost a to že ten Digi Sport není místo Papriky. Ta se jen přesunula na jiný TP. Navíc ten Sport jede jen přes EMU,oficiální předplatitelé mají smůlu. Takže než zas založíš nějaké vlákno tak si to nejdřív všechno pořádně zjisti. |
![]() BIDLO |
| 23.07.2009, 16:54.13 | |
RE: Digi TV válcuje UPCUPC je dle meho nazoru natolik silny operator,ze kdyz prijde na lamani chleba,pak posle do kytek vsecny zminovane platformy spolecne.Abonuje taktez na uzemi vicero statu a a navic muze dale pripadne vyuzit k DTH distribuci i HD kanaly urcene prozatim vyhradne pro kabelovou distribuci. |
![]() hdpe |
| 23.07.2009, 19:15.22 | |
@hdpeano, ano a ano |
![]() pepiino |
| 23.07.2009, 19:19.18 | |
@alfasexnezústáva než pochválit hodnotu a obsah Tvého příspěvku. Tak nejsem konečně sám co má nerva na (nevhodné slovo)itu a demenci |
![]() pepiino |
| 23.07.2009, 19:20.55 | |
RE: Digi TV válcuje UPCde-bilita podle mě není nevhodné slovo ba právě naopak vystihuje přesně některé příspěvky |
![]() pepiino |
| 23.07.2009, 19:22.00 | |
RE: Digi TV válcuje UPCnajradsej kazdy kritizuje a rype do druheho keby ste4 mali cez 17000funkcnych programou co ich len zbieram a nemam sancu sa na ne divat a je mi uplne jedno preco a ako kto tu kritizuje kvalitu ved chyba ludskeho oka je vecsia ako kvalita sd len aby ste lidicky rypali bodaj by tak zakodovali cele digi aby ste ho nik nedokazali otvoryt a bol by pokoj :) |
![]() roman112 |