Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.07.2009, 12:28.50

vysílače dvb-t Rakousko

bydlím kousek od ČB a z Rakouska chytám kanály číslo 21. , 31. , 34. , 37. a 43. - z toho 21 a 31 mám kvalitu kolem 80ti procent , 34 chytám jen v noci a mizerně, 37. kvalitu asi 50 procent -po celý den a 43 v noci kolem 35ti procent..
můžete mi prosím napsat, kde jsou přímo tyto vysílače?
není to otázka života a smrti, pouze čistá zvědavost, odkud tyto signály chytám . na webu jsem to zatím nenašel.
děkuji
uživatel
basslicke
23.07.2009, 12:39.06

RE: vysílače dvb-t Rakousko

ještě se zeptám, vysílač 37 má stejný ID sítě 13 122 a TS ID 330
jako vysílač na 21. kanále.
ID sítě stejné to chápu, ale proč má stejné i TS ID když vysílá na jiném kanále?
děkuju
uživatel
basslicke
23.07.2009, 12:41.41

RE: vysílače dvb-t Rakousko

Kanály 21 a 31 jsou z vysílače Jauerling. Kanály 37 a 43 jsou z vysílače Lichtenberg - Linz. A 34. kanál je s největší pravděpodobností z Vídně.
uživatel
Oskarek1
23.07.2009, 12:56.24

RE: vysílače dvb-t Rakousko

Kde prosimte bydlis, ze chytas 34 kanal z Rakouska??To je Kahlenberg u Vidne.U CB lze zachytit 21,31 a 68 kanal z Jauerlingu/31 jede i Weitry/,dale 37 a 43 z Lince, pak kanaly 29 a 32 ze Salzburgu a jeste 36 kanal z Gmundenu.Nepletes si ten 34 kanal s Krasovem?
uživatel
Saxon
23.07.2009, 13:05.03

RE: vysílače dvb-t Rakousko

Pokud ti jede opravdu ten rakouskej Mux na 34 kanale, tak Ti musi jet i 24 kanal.Je to stejna kota i ERP.Zkus to a dej vedet.
uživatel
Saxon
23.07.2009, 13:07.32

RE: vysílače dvb-t Rakousko

Saxon - bydlím v Ledenicích - na 34. kanál mi jedou Rakušáci, ale vždy v noci kolem půlnoci tak na 35 procent a to vždy tak to 5ti do rána vklidu..
a proč má 37čka stejné TS id jako 21ka - to nevíš? :-) dík
a 68čku jsem vůbec nechytil
Krašov jsem nikdy nechytil, mám problém i s 41kou z VOtic, tu nechytnu vůbec..
uživatel
basslicke
23.07.2009, 13:10.55

RE: vysílače dvb-t Rakousko

saxon - jj 24ka mi taky jela , kdyz jsem to zkousel, jsem se divil
ze tu toho chytam nejak moc z rakouska , jestli to neni nejaky odraz nebo blbost, ale asi je to tedy fakt..
akorat me stve ceske dvb-t . chytnu jen Klet a Jihlavu- vse skoro na sto procent, ale jinak nic :-(
uživatel
basslicke
23.07.2009, 13:19.58

37 a 21K

Je to stejny Mux/3sat,Pulse4,ORF sport/ 31 a 43 maji odlisne regionalky ORF2.Vsak si to prohledni.Za na nazvem ORF2 jsou rozlisovaci znaky W,N,S,O.
uživatel
Saxon
23.07.2009, 13:21.08

37 a 21K

Je to stejny Mux/3sat,Pulse4,ORF sport/ 31 a 43 maji odlisne regionalky ORF2.Vsak si to prohledni.Za na nazvem ORF2 jsou rozlisovaci znaky W,N,S,O.
uživatel
Saxon
23.07.2009, 13:22.40

37 a 21K

Je to stejny Mux/3sat,Pulse4,ORF sport/ 31 a 43 maji odlisne regionalky ORF2.Vsak si to prohledni.Za na nazvem ORF2 jsou rozlisovaci znaky W,N,S,O.
uživatel
Saxon
23.07.2009, 13:24.45

sorry

asi se mi uvaril pocitac. :(
uživatel
Saxon
23.07.2009, 13:25.16

RE: vysílače dvb-t Rakousko

jj, to jsem si taky říkal, že ty regionálky jsou stejný .
ale jakto, že u nás mají TS ID různé?
Jihlava má sice stejné ID sítě jako Kleť - to je jasné , když je to multiplex 1 , ale mají různá TS ID -proč, kdyź je to tedy stejný MUX?
uživatel
basslicke
23.07.2009, 13:30.25

RE: vysílače dvb-t Rakousko

a ještě tedy k té 31cce Z Jauerlingu, tam mají i dokrývač ve Weitře, jak jsi psal? dík
uživatel
basslicke
23.07.2009, 14:10.20

RE: vysílače dvb-t Rakousko

Ty neumis cist? U prvniho muxu nejsou stejne regionalky!! 31 a 24kanal vysila W a N,43kanal vysila O a N! Vzdyt to tak musis mit naskenovane.
uživatel
Saxon
23.07.2009, 19:02.13

RE: vysílače dvb-t Rakousko

Vyzkoušej analog 32 a 47 - to je Vimperk, v tom případě chytáš další české DVB-T z Vimperka na kanále 49, jenže visíš pravděpodobně na Kleti.
Votice jedou až do 28.07. z provizorního anténního systému.
Obecně bych počkal na léto 2010 - to by už měla být situce s MUX 1 až 3 v Jihočeském kraji už stabilizovaná.
uživatel
mirasat
23.07.2009, 21:25.56

RE: vysílače dvb-t Rakousko

saxon - právě, že číst umím.
jen mi nejde do hlavy, proč multiplex 1 má u nás v ČR všude jiné TS ID a přitom vysílá všude to samé, ve všech regionech. proto mě to zajímá
uživatel
basslicke
23.07.2009, 22:00.00

RE: vysílače dvb-t Rakousko

Tak sem to TS ID napiste, je to docela dobra pomucka pro identifikaci prijmaneho signalu. Co ja vim, tak registruju tyto znaky vsude shodne. Ctu to z Prodiga5.Z ceho to odecitas ty?
uživatel
Saxon
23.07.2009, 23:01.37

RE: vysílače dvb-t Rakousko

saxon -
33. kanál Jihlava ID sítě 12 560 TS ID 274 !!
49. kanál Kleť ID sítě 12 560 TS ID 273 !!
takźe TS ID se liší 273 a 274 přitom vysílají úplně to samé .
čtu to normálně na televizi Panasonic VIERA ... i na DVD Panasonic HDD mi to píše to samé
uživatel
basslicke