Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.07.2009, 09:30.56

To: 007 - ITV HD - Dreamsett a DM 800 ?

Dobrý den,

podle vašeho návodu a screenshotů jsem upravoval Likra setting u kanálu ITV HD. Vše jsem nastavil, ale nezobrazuje se mi možnost kde nastavit Video Mode = 1. Nemám tu nabídku tak dlouhou - chybí položky Other. Použil jsem Dreamsett 2.24 a 2.25.

Děkuji
uživatel
ivo2001
23.07.2009, 10:28.34

RE: To: 007 - ITV HD - Dreamsett a DM 800 ?

tady to mas dobrej navod
http://www.sat-a-dvbt.eu/?p=236
uživatel
RadekG
23.07.2009, 10:47.38

RE: To: 007 - ITV HD - Dreamsett a DM 800 ?

Díky za návod, ale problém přetrvává - nezobrazuje se mi dolní část okna, kde "tam vyplňte babulku dle obrázku, nezapomeňte vyplnit video type - 1 !!!!! ".

Není to nějakým nastavením v dreamsettu ?

Díky
uživatel
ivo2001
23.07.2009, 19:11.45

RE: To: 007 - ITV HD - Dreamsett a DM 800 ?

použij dremboxedit tam stačí zkopírovat od Likry a vše funguje bez problémů. R^
uživatel
koky