| 23.07.2009, 09:30.56 | |
To: 007 - ITV HD - Dreamsett a DM 800 ?Dobrý den,podle vašeho návodu a screenshotů jsem upravoval Likra setting u kanálu ITV HD. Vše jsem nastavil, ale nezobrazuje se mi možnost kde nastavit Video Mode = 1. Nemám tu nabídku tak dlouhou - chybí položky Other. Použil jsem Dreamsett 2.24 a 2.25. Děkuji |
![]() ivo2001 |
| 23.07.2009, 10:28.34 | |
RE: To: 007 - ITV HD - Dreamsett a DM 800 ?tady to mas dobrej navodhttp://www.sat-a-dvbt.eu/?p=236 |
![]() RadekG |
| 23.07.2009, 10:47.38 | |
RE: To: 007 - ITV HD - Dreamsett a DM 800 ?Díky za návod, ale problém přetrvává - nezobrazuje se mi dolní část okna, kde "tam vyplňte babulku dle obrázku, nezapomeňte vyplnit video type - 1 !!!!! ".Není to nějakým nastavením v dreamsettu ? Díky |
![]() ivo2001 |
| 23.07.2009, 19:11.45 | |
RE: To: 007 - ITV HD - Dreamsett a DM 800 ?použij dremboxedit tam stačí zkopírovat od Likry a vše funguje bez problémů. R^ |
![]() koky |