| 23.07.2009, 16:18.11 | |
HD satelitní přijímačeProč všechny HD satelitní přijímače zvládají rozlišení jen 1920x1080i a ne 1920x1080p? Díky. |
![]() cancro |
| 23.07.2009, 16:22.15 | |
RE: HD satelitní přijímačeVantage letos uvede model, ktery to bude zvladat.Proc je toho jako safranu?Mozna proto, ze v tomto rozliseni donedavna nikdo nevysilal. |
![]() Saxon |
| 23.07.2009, 16:56.52 | |
HD sat.přij.A taky nikdy vysílat nebude vzhledem k potřebné velké šířce pásma a finanční náročnosti!! |
![]() MONY |
| 23.07.2009, 17:07.35 | |
RE: HD satelitní přijímačeJedna vlastovka uz poletuje, vsak zapatrej ve zdejsich zpravach. |
![]() Saxon |
| 23.07.2009, 17:58.44 | |
RE: HD satelitní přijímačeAzbox HD má 1080p. |
![]() visper |
| 23.07.2009, 18:12.29 | |
HD satelitní přijímačeInverto sc5 ful HD (1920x1080p R^ ) |
![]() mini |
| 23.07.2009, 20:23.22 | |
miniMax resolution 1920 x 1080Supported resolutions 1080i, 720p, 576p,Standard PAL |
![]() lada69 |
| 24.07.2009, 00:47.34 | |
RE: HD satelitní přijímačemno tak asi sáhnu po obyčejném 1080i, přeci jen, nechci do toho dávat moc velký prachy, stejně asi ten přijímač dřív doslouží, něž budou TV v 1080p vysílat |
![]() cancro |
| 24.07.2009, 20:14.30 | |
RE: HD satelitní přijímačetoho naděláte, buďte rádi za všechno co má rozlišení víc jak 720x576 a je to vysíláno v odpovídající technické kvalitě :lookaround: |
![]() eemil |