Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.07.2009, 16:18.11

HD satelitní přijímače

Proč všechny HD satelitní přijímače zvládají rozlišení jen 1920x1080i a ne 1920x1080p? Díky.
uživatel
cancro
23.07.2009, 16:22.15

RE: HD satelitní přijímače

Vantage letos uvede model, ktery to bude zvladat.Proc je toho jako safranu?Mozna proto, ze v tomto rozliseni donedavna nikdo nevysilal.
uživatel
Saxon
23.07.2009, 16:56.52

HD sat.přij.

A taky nikdy vysílat nebude vzhledem k potřebné velké šířce pásma a finanční náročnosti!!
uživatel
MONY
23.07.2009, 17:07.35

RE: HD satelitní přijímače

Jedna vlastovka uz poletuje, vsak zapatrej ve zdejsich zpravach.
uživatel
Saxon
23.07.2009, 17:58.44

RE: HD satelitní přijímače

Azbox HD má 1080p.
uživatel
visper
23.07.2009, 18:12.29

HD satelitní přijímače

Inverto sc5 ful HD (1920x1080p R^ )
uživatel
mini
23.07.2009, 20:23.22

mini

Max resolution 1920 x 1080
Supported resolutions 1080i, 720p, 576p,Standard PAL
uživatel
lada69
24.07.2009, 00:47.34

RE: HD satelitní přijímače

mno tak asi sáhnu po obyčejném 1080i, přeci jen, nechci do toho dávat moc velký prachy, stejně asi ten přijímač dřív doslouží, něž budou TV v 1080p vysílat
uživatel
cancro
24.07.2009, 20:14.30

RE: HD satelitní přijímače

toho naděláte, buďte rádi za všechno co má rozlišení víc jak 720x576 a je to vysíláno v odpovídající technické kvalitě :lookaround:
uživatel
eemil