Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.07.2009, 13:50.31

co ide v EMU na 23,5st.vych.??

Ktore programi sa daju spravit v EMU na 23,5 a 19,2st vych dlz???
uživatel
1romeo1
26.07.2009, 14:27.14

RE: co ide v EMU na 23,5st.vych.??

si to vyzkousej ne? :-))

KD Home, PPV ...
uživatel
Hollys
26.07.2009, 15:16.38

RE: co ide v EMU na 23,5st.vych.??

KD Home,PPV,Digital free. R^
uživatel
fsat
26.07.2009, 15:35.31

RE: co ide v EMU na 23,5st.vych.??

co je to PPV a Digital free a ktore transpondery KD idu este EMU?Nemate neaky link kde je to vypisane po trandsporderoch? Dik
uživatel
1romeo1
26.07.2009, 15:47.38

RE: co ide v EMU na 23,5st.vych.??

Podle toho jak jse ptáš ti pujdou fec 3/4 ale na 9/10 zapomeň tedy pokud nevlastníš sat.přijímač DVB-S2! ;)
uživatel
alda
26.07.2009, 17:11.22

RE:co ide v EMU na 23,5st.vych.??

http://www.dvbsupport.net/paytv.html
uživatel
sonip
26.07.2009, 17:12.50

RE: co ide v EMU na 23,5st.vych.??

ppv -pay prew view , zaplať za čo chceš pozerať. Taliani na 13°E primafila pozri čo tam beží , zaplať si a pozeráš. To je tá služba ppv. Jeden film tam ide niekolko dní.
uživatel
oneeeee