| 26.07.2009, 13:50.31 | |
co ide v EMU na 23,5st.vych.??Ktore programi sa daju spravit v EMU na 23,5 a 19,2st vych dlz??? |
![]() 1romeo1 |
| 26.07.2009, 14:27.14 | |
RE: co ide v EMU na 23,5st.vych.??si to vyzkousej ne? :-))KD Home, PPV ... |
![]() Hollys |
| 26.07.2009, 15:16.38 | |
RE: co ide v EMU na 23,5st.vych.??KD Home,PPV,Digital free. R^ |
![]() fsat |
| 26.07.2009, 15:35.31 | |
RE: co ide v EMU na 23,5st.vych.??co je to PPV a Digital free a ktore transpondery KD idu este EMU?Nemate neaky link kde je to vypisane po trandsporderoch? Dik |
![]() 1romeo1 |
| 26.07.2009, 15:47.38 | |
RE: co ide v EMU na 23,5st.vych.??Podle toho jak jse ptáš ti pujdou fec 3/4 ale na 9/10 zapomeň tedy pokud nevlastníš sat.přijímač DVB-S2! ;) |
![]() alda |
| 26.07.2009, 17:11.22 | |
RE:co ide v EMU na 23,5st.vych.??http://www.dvbsupport.net/paytv.html |
![]() sonip |
| 26.07.2009, 17:12.50 | |
RE: co ide v EMU na 23,5st.vych.??ppv -pay prew view , zaplať za čo chceš pozerať. Taliani na 13°E primafila pozri čo tam beží , zaplať si a pozeráš. To je tá služba ppv. Jeden film tam ide niekolko dní. |
![]() oneeeee |