Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.07.2009, 14:05.56

Golden Interstar 870 Xpeed problém.

Zateplovali nám panelák tak jsem pár měsícu musel sundat paraboly tím pádem jsem nepoužíval sat.příjimač Golden Interstar 870 Xpeed po znovu zapojení jsem tam dal originální soft a po na ladění paraboly jsem tam chtěl dat neofiko softík, soft načte i sat.přístroj se restartuje ale oryginál ofiko softík tam stále zůstavá skoušeno několykrát jak přes USB tak i kablem RS232.Budu rád za každou radu Dík.
uživatel
ROSTA
26.07.2009, 14:25.49

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

Pokud tam byl nahrán neoficiální SW, bylo z důvodu ladění zcela zbytečné měnit jej za originální. Jestliže je tomu tak jak je uvedeno, předpokládám, že nefunguje čtečka. Tento problém se vyřeší použitím karty do modulu. Pokud je používán k emulaci, tak prostě smůla. Stejně se mi to nezdá, asi bude někde chyba v postupu.
uživatel
grupen
26.07.2009, 14:30.08

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

Ještš jedna myšlenka mě napadá. Podle čeho poznáš, že je tam stále originální SW?? Jak se to chová?? Popiš. Emulace může být pouze vypnutá.
uživatel
grupen
26.07.2009, 14:46.01

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

S timto problémem jsem se zatim nesetkal.Mám ten samý stroj. Nahrál jsem snad všechny sw. vyzkoušel taková závada se nevyskytla.snad zkusit natáhnout loader.Antenex.cz :(( dej vědět.
uživatel
koax
26.07.2009, 14:49.04

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

Jak poznám že tam zustáva originál soft snad podle čísla softu který si najdeš o informacích i firmvéru né a originál soft poznáš na první pohled podle toho když zapneš sat.přístroj tak naskočí logo Goldenu Interstár ale u neoficiálního softu ti naskočí černé pozadí bez loga.a čtečka nemuže bít nefunkční když mi načíta jak formát JPG i MP3 i zavádí i novej softvér až do konce pak se přístroj restartuje ale zas tam je ten předešlý soft originální taky poznáš oryginál hned že stiskneš tlačítko 0 nula a nejsou tam klíče ale jen měřák síli a kvality signálu.
uživatel
ROSTA
26.07.2009, 14:52.38

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

V menu nastavení systému je položka informace o systému.tamzjistíš co máš nahraný.Nezkoušíš tam nahrát 780??rádo se to zplete.
uživatel
koax
26.07.2009, 15:07.45

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

Jo tak kluci prostě anomálie v čera jsem ho zaváděl tak 20 krát a nic a dnes na třetí pokus se to podařilo už jsem myslel že je po Goldenu tak a jdu na (nevhodné slovo).
uživatel
ROSTA
26.07.2009, 15:21.08

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

Teď jen který softík tam dát bez AU myslím že z roku 2007 ale ted nevím který to byl měsíc číslo.Teď tam mám tento GI-TS870 CI X-HS-12SEPTEMBRA2007
uživatel
ROSTA
26.07.2009, 15:46.30

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

Já mám tento a bez problémů.karty čte.
GI-TS870_CI_X-25Jul2008.zip
uživatel
Ji.sat
26.07.2009, 15:54.58

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém

Podle mně je v dnešní dobje nej. 19.07.2007 Nagra,Sega Cryptoworks,Biss a DCW.U mně spokojenost.GI 8700, 120ka ,Opticum DM 2800 motor,75E-45W, Panasonic TX-42X10Y
uživatel
VYDRA004
26.07.2009, 16:06.36

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

Ten 12.Septembra neumi číst fotky z usbečkaflešky.Blbnou titulky.Jinak dobrej.
uživatel
koax
26.07.2009, 16:13.10

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

MÁM dotaz kde se dnes nechá stáhnout sw. z roku 2007.Mafro nejde.Diky předem. Na super-satu .info tak starý nejsou. :(
uživatel
koax
26.07.2009, 16:49.34

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

Jestli stačí zítra,tak Ti pošlu stránky. R^
Jinak nějaké z 2007 mám stažené
uživatel
Ji.sat
26.07.2009, 17:07.22

koax

Dej mejl pšlu hned sou od roku 16.1.06 do tedˇ celkem slušnej sklad
uživatel
VYDRA004
26.07.2009, 20:47.40

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

lubosbrod@centrum.cz Stačí na typ GI T/S 870 Děkuji.
uživatel
koax
26.07.2009, 20:51.38

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

Tady je link nejen na Goldeny, http://www.antenex.cz/public/index.php?direction=0&order=&directory=Receivery/Golden%20Interstar&
uživatel
ROSTA
26.07.2009, 20:58.06

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

Já o tom vim,ale rok 2007 tam moc zastoupený neni.Ale díky. ;)
uživatel
koax
26.07.2009, 21:24.49

koax

Tak to tam máš a studuj čaučik
uživatel
VYDRA004
27.07.2009, 07:42.58

RE:koax

Tak už mám uložené jenom tyto:
28.6.2007, 13.11.2007, 13.6.2007
tady na těchto stránkách jsou z 2009:
http://www.sat-universe.com/showthread.php?t=58886
zde další:
http://www.goldeninterstar.phorum.cz/
uživatel
Ji.sat
27.07.2009, 16:31.11

RE: Golden Interstar 870 Xpeed problém.

Dík pomohl mi Nick Vydra .Přesto děkuji. ;) R^
uživatel
koax
27.07.2009, 18:35.49

To vim

Čaučik.
uživatel
VYDRA004