Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.08.2009, 20:55.22

Olympiakos - Slovan

Pozerám na ERT world, ako je možné, že je to vyše 2 minúty pozadu ? :-/
uživatel
PeterHumax
05.08.2009, 21:00.35

RE: Olympiakos - Slovan

asi je to záznam.
uživatel
koky
05.08.2009, 21:05.24

RE: Olympiakos - Slovan

Včera jsem taky ze srandy přepnul Spartu na to ERT World a bylo to taky asi 3 minuty pozadu oproti ČT4 Sport.
uživatel
Dray
05.08.2009, 21:07.38

RE: Olympiakos - Slovan

prosim vas kde davaju Slovan ??
uživatel
intel
05.08.2009, 21:07.40

RE: Olympiakos - Slovan

Ktovie prečo je to tak. :lookaround:
uživatel
PeterHumax
05.08.2009, 21:13.52

RE: Olympiakos - Slovan

http://atdhe.net/8312/watch-olympiacos-piraeus-vs-slovan-bratislava 7 sekúnd pozadu oproti satelitu, je to na Hotbird (13°E 11640H 27500 3/4) inak.
uživatel
PeterHumax
05.08.2009, 21:19.43

RE: Olympiakos - Slovan

Olympiakos už vedie 1:0. :-/
uživatel
PeterHumax
05.08.2009, 22:00.48

fotbal

nic proti,ale chtělo by to golmana,né sochu co stojí uprostřed a má rozpažené ruce a říká já nic já muzikant :8)
uživatel
Jirka 3
05.08.2009, 22:35.03

Jirka 3

mas pravdu , podla mna by bolo aj cely tym vymenit alebo radsej ine muzstvo nez Slovan skorumpovany !!!! :fuming: :fuming: :fuming:
uživatel
Shumi21
06.08.2009, 07:34.39

@shumi21)

a co máme říkat my s našimi slavnými S, tyto týmy a hlavně vedení je ostudou českého fotbalu...
... když si vzpomenu jak ten nýmand Jarolím odmítl repre, že se chce věnovat klubu, kde jej čeká hodně práce :laughing: Rv
uživatel
kaspi
06.08.2009, 07:54.22

RE: Olympiakos - Slovan

Celkovo Slovan zahral celkom dobre, lepšie ako doma, hra bola vyrovnaná, možno mal aj trocha navrch, vyhral myslím napr. na rohy, avšak nepremieňal šance, čakal som, že Slovan bude pod väčším tlakom, milo ma prekvapil, jasné ale, že ten grécky klub je niekde inde ako ten náš.
uživatel
PeterHumax
06.08.2009, 09:11.47

RE: Olympiakos - Slovan

PeterHumax:Som zvedavý čo ešte napíšeš.
Rv
uživatel
fsat
06.08.2009, 19:05.46

...avšak nepremieňal šance...

o čom ty píšeš? Ja som žiadnu šancu Slovana nevidel. Trapný výkon Slovana je v hre ktorou nikdy sa nemôžu presadiť. Zaostávali v rýchlosti, kopacej technike, forsírovali zónovú obranu, ktorú už nikto nehrá, ale to vyplýva z technických nedostatkov hráčov. Ani raz som nevidel aby atakovali hráča pri preberaní prihrávky (ako robili súperi), ale až následne sa stavali pred neho a snažili sa brániť nahrávke. To už bolo vždy neskoro. Vysoké centre do šestnástky sú len prejavom neschopnosti dostať loptu k hráčovi a ohroziť brankára. K lopte sa dostali len po chybách súperov. Obdobný spôsob hrala deň predtým aj Sparta a napriek tomu, že si aj dve šance vytvorila vysoko a zaslúžene prehrala.
uživatel
huvo
08.08.2009, 13:01.34

RE: Olympiakos - Slovan

tak tak...moja rec moja rec !!!
uživatel
Shumi21