| 05.08.2009, 20:55.22 | |
Olympiakos - SlovanPozerám na ERT world, ako je možné, že je to vyše 2 minúty pozadu ? :-/ |
![]() PeterHumax |
| 05.08.2009, 21:00.35 | |
RE: Olympiakos - Slovanasi je to záznam. |
![]() koky |
| 05.08.2009, 21:05.24 | |
RE: Olympiakos - SlovanVčera jsem taky ze srandy přepnul Spartu na to ERT World a bylo to taky asi 3 minuty pozadu oproti ČT4 Sport. |
![]() Dray |
| 05.08.2009, 21:07.38 | |
RE: Olympiakos - Slovanprosim vas kde davaju Slovan ?? |
![]() intel |
| 05.08.2009, 21:07.40 | |
RE: Olympiakos - SlovanKtovie prečo je to tak. :lookaround: |
![]() PeterHumax |
| 05.08.2009, 21:13.52 | |
RE: Olympiakos - Slovanhttp://atdhe.net/8312/watch-olympiacos-piraeus-vs-slovan-bratislava 7 sekúnd pozadu oproti satelitu, je to na Hotbird (13°E 11640H 27500 3/4) inak. |
![]() PeterHumax |
| 05.08.2009, 21:19.43 | |
RE: Olympiakos - SlovanOlympiakos už vedie 1:0. :-/ |
![]() PeterHumax |
| 05.08.2009, 22:00.48 | |
fotbalnic proti,ale chtělo by to golmana,né sochu co stojí uprostřed a má rozpažené ruce a říká já nic já muzikant :8) |
![]() Jirka 3 |
| 05.08.2009, 22:35.03 | |
Jirka 3mas pravdu , podla mna by bolo aj cely tym vymenit alebo radsej ine muzstvo nez Slovan skorumpovany !!!! :fuming: :fuming: :fuming: |
![]() Shumi21 |
| 06.08.2009, 07:34.39 | |
@shumi21)a co máme říkat my s našimi slavnými S, tyto týmy a hlavně vedení je ostudou českého fotbalu...... když si vzpomenu jak ten nýmand Jarolím odmítl repre, že se chce věnovat klubu, kde jej čeká hodně práce :laughing: Rv |
![]() kaspi |
| 06.08.2009, 07:54.22 | |
RE: Olympiakos - SlovanCelkovo Slovan zahral celkom dobre, lepšie ako doma, hra bola vyrovnaná, možno mal aj trocha navrch, vyhral myslím napr. na rohy, avšak nepremieňal šance, čakal som, že Slovan bude pod väčším tlakom, milo ma prekvapil, jasné ale, že ten grécky klub je niekde inde ako ten náš. |
![]() PeterHumax |
| 06.08.2009, 09:11.47 | |
RE: Olympiakos - SlovanPeterHumax:Som zvedavý čo ešte napíšeš.Rv |
![]() fsat |
| 06.08.2009, 19:05.46 | |
...avšak nepremieňal šance...o čom ty píšeš? Ja som žiadnu šancu Slovana nevidel. Trapný výkon Slovana je v hre ktorou nikdy sa nemôžu presadiť. Zaostávali v rýchlosti, kopacej technike, forsírovali zónovú obranu, ktorú už nikto nehrá, ale to vyplýva z technických nedostatkov hráčov. Ani raz som nevidel aby atakovali hráča pri preberaní prihrávky (ako robili súperi), ale až následne sa stavali pred neho a snažili sa brániť nahrávke. To už bolo vždy neskoro. Vysoké centre do šestnástky sú len prejavom neschopnosti dostať loptu k hráčovi a ohroziť brankára. K lopte sa dostali len po chybách súperov. Obdobný spôsob hrala deň predtým aj Sparta a napriek tomu, že si aj dve šance vytvorila vysoko a zaslúžene prehrala. |
![]() huvo |
| 08.08.2009, 13:01.34 | |
RE: Olympiakos - Slovantak tak...moja rec moja rec !!! |
![]() Shumi21 |