| 11.08.2009, 16:47.34 | |
Satelit DEATHZdravím, stala se mi dost nemilá věc, po víkendu zapnu TV a úroveň signálu je na 48%, kvalita na 10%... se satelitem se nehýbalo, ani nic nepřenastavovalo v přijímači GI 890 (karta skylink). Nemáte někdo zkušenost, kde by mohla být závada? (vadný přijímač... LNB... ? )Zkoušel jsem hýbat s parabolou, ale signál nikde :-/ Než si pozvu nějakého "odborníka", tak se ptám radši tady...Dost obecný dotaz,ale jinak specifikovat nelze..všem díky |
![]() hnatik |
| 11.08.2009, 16:54.27 | |
RE: Satelit DEATHHnutá parabola nebylo u vás nějaký fujo |
![]() slapet |
| 11.08.2009, 17:11.29 | |
hnatikodkud jsi? |
![]() alda |
| 11.08.2009, 17:13.24 | |
RE: Satelit DEATHMost...fujo bylo, ale je to delší doba. Ozkouším přijímač s kartou a kablem do přijímače jinde, abych vyloučil závady.. |
![]() hnatik |
| 11.08.2009, 17:30.44 | |
RE: Satelit DEATHMáš 100% hnutou parabolu, když by jsi měl zájem, já jsem z Bečova. |
![]() netace |
| 12.08.2009, 06:15.49 | |
RE: Satelit DEATHKdyž jsi hýbal s parabolou, měnila se ti úroveň signálu ? |
![]() kacenkin |
| 12.08.2009, 06:56.59 | |
RE: Satelit DEATHBohužel jsem k tomu neměl druhýho člověka....a na tv jsem neviděl při hýbání parabolou, avšak úroveň signálu se nepohnula ani o píď Rv , z toho usuzuju, že nebude hnutá parabola a problém bude jinde...odpoledne ozkouším přijímač jinde (resp. asi vyzkouším i jiný přijímač u mě doma) a budu chytřejší. |
![]() hnatik |
| 12.08.2009, 07:25.17 | |
RE: Satelit DEATHTřeba ti jen zatelka voda do konektoru. |
![]() xxxe |