Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.08.2009, 16:47.34

Satelit DEATH

Zdravím, stala se mi dost nemilá věc, po víkendu zapnu TV a úroveň signálu je na 48%, kvalita na 10%... se satelitem se nehýbalo, ani nic nepřenastavovalo v přijímači GI 890 (karta skylink). Nemáte někdo zkušenost, kde by mohla být závada? (vadný přijímač... LNB... ? )Zkoušel jsem hýbat s parabolou, ale signál nikde :-/ Než si pozvu nějakého "odborníka", tak se ptám radši tady...Dost obecný dotaz,ale jinak specifikovat nelze..všem díky
uživatel
hnatik
11.08.2009, 16:54.27

RE: Satelit DEATH

Hnutá parabola nebylo u vás nějaký fujo
uživatel
slapet
11.08.2009, 17:11.29

hnatik

odkud jsi?
uživatel
alda
11.08.2009, 17:13.24

RE: Satelit DEATH

Most...fujo bylo, ale je to delší doba. Ozkouším přijímač s kartou a kablem do přijímače jinde, abych vyloučil závady..
uživatel
hnatik
11.08.2009, 17:30.44

RE: Satelit DEATH

Máš 100% hnutou parabolu, když by jsi měl zájem, já jsem z Bečova.
uživatel
netace
12.08.2009, 06:15.49

RE: Satelit DEATH

Když jsi hýbal s parabolou, měnila se ti úroveň signálu ?
uživatel
kacenkin
12.08.2009, 06:56.59

RE: Satelit DEATH

Bohužel jsem k tomu neměl druhýho člověka....a na tv jsem neviděl při hýbání parabolou, avšak úroveň signálu se nepohnula ani o píď Rv , z toho usuzuju, že nebude hnutá parabola a problém bude jinde...odpoledne ozkouším přijímač jinde (resp. asi vyzkouším i jiný přijímač u mě doma) a budu chytřejší.
uživatel
hnatik
12.08.2009, 07:25.17

RE: Satelit DEATH

Třeba ti jen zatelka voda do konektoru.
uživatel
xxxe