| 12.08.2009, 09:08.24 | |
ARD HDChcem sa spýtať či vám idú upútavky na ARD HD a ZDF HD na Astre 19,2E na frekv. 11362H |
![]() huvo |
| 12.08.2009, 09:24.37 | |
huvoBude stále vysílání volné? |
![]() tomek |
| 12.08.2009, 09:32.31 | |
RE: ARD HDvysílání bude trvale FTA. akorát, že začne pravidelně až po novém roce přenosama z olympiády. do tý doby bude jenom několik takovejch ukázkovejch oken, který budou trvat jenom pár dní. |
![]() vortimond |
| 12.08.2009, 10:11.26 | |
RE: ARD HDTrvale = na večné časy.Jednotka jeden furt. Sbírají síly na německou kartu. A je možné, že současná recese je skřípne tak, že nebudou schopni platit za licenci pro celou Evropu. To může být ze dne na den docela jinak. Ale pokud to bude, bude to jednorázová karta ala ORF. Je to jenom o penězích. Pokud budou platit za šíření na celém území, kde je to možné přijímat, bude to FTA. |
![]() Antonín |
| 12.08.2009, 10:33.15 | |
RE: ARD HDaspoň to tak oznamujou, že to bude "überall frei empfangbar". veřejnoprávní stanice k těm pokusům o zakódování německýho FTA vysílání (dřív entavio, teď zase HD+) vždycky byly skeptický. |
![]() vortimond |
| 12.08.2009, 11:07.46 | |
RE: ARD HDChtějí dělat jeden stát,jedna měna,tak proč ne jedna licence.Pokud to tak chtějí mít,tak by se měli probudit.Německo= region velkého státu!!Stejně tak ostatní a přestat si hrát na to,co se jim momentálně hodí do krámu. |
![]() zzaner |
| 12.08.2009, 13:34.24 | |
RE: ARD HDAle to tak možné je už teď a německé stanice to tak doposud dělají.Jenom cena za ten jeden celý stát jménem Evropa je větší, než za jeho jeden malý regionek, tedy Česko, Rakousko apod. Když použiju tvůj jazyk. Rozhodně to nikod nikomu nebrání tak dělat. Vortimonde, oni - pokud to udělají - to udělají z nezbytnosti, aby ušetřili. A je možné, že na to dojde právě v probíhají ekonomické situaci. Pak půjdou stranou některé věci, až se budou muset rozmyset, kolik propustí redaktorů...nebo jestli radši kývnou na nějakou verzi entavio a pod. |
![]() Antonín |
| 12.08.2009, 13:55.55 | |
RE: ARD HDJe to stejné,jako by momentálně jednotlivé kraje v Česku,si pořizovali licence pro jednotlivý kraj.Pokud se chce pokročit,je třeba změnit myšlení.Toto" bohužel"nejde změnit bez diktátu,jako mnoho jiných potřebných věcí,co je třeba udělat.To je ten kámen úrazu demokracie,že se kolem všeho jen kecá a skutek utek. |
![]() zzaner |
| 12.08.2009, 14:22.43 | |
RE: ARD HDJe možné si v zásadě pořídit licenci pro jeden kraj, když to budeš vysílat jenom v tom kraji.Ale není možné si za cenu licence pro jeden kraj pořídit vysílání do celé Evropy. Nechápu, co na tom nechápeš. Klidně si teď můžeš koupit licenci na sportovní přenosy nebo filmy a vysílat to volně do celé Evropy. Naprosto nic a nikdo ti v tom (a nikomu) nebrání. Jenom to musíš zaplatit. Nic více nic méně. kDyž to zplatit nechceš, nemůeš to vysílat. Když chceš jenom pro nějaký region, pak musíš učinit technická opatření. To nejsou státem disktované podmínky, ale podmínky majitelů práv. Mohl bys jim je jedině sebrat (znárodnit). Což by evidentně vedlo k tomu, k čemu vždycky. Když chceš krajíček chleba, tak je to levnější, než celý bochník, ale nemůžes si koupit krajíček a pak utéct s celým bochníkem. P.S. Demokracii z toho radši vynech. Když nemáš tušení o tom, co znamenají, neber si tyto důležité pojmy radši do úst. Protože bys pak jednou mohl litovat - zkus věřit staříkovi, který na vlastní kůži prožil dvě diktatury. Kde se moc nekecalo. Ani nesmělo kecat. |
![]() Antonín |
| 12.08.2009, 14:32.47 | |
Antoníne.R^ R^ R^ R^ R^ R^ R^ |
![]() zzaner |
| 12.08.2009, 15:12.40 | |
RE: ARD HDale oni vysílají především německou tvorbu, největší výdaje mají za sportovní přenosy, ale jinak těch pár filmů z USA nepředstavuje určitě problém. při ročních příjmech z poplatků, který jsou v eurech mnohem větší, než co dá dohromady ČT v korunách, by to neměl být problém |
![]() vortimond |
| 12.08.2009, 16:38.32 | |
RE: ARD HDo tom to je, nemecky pohar,obcas bundesliga nejaky dokument a to vse urcite ve spickove hd kvalite .uz se tesim nemcina me nedela problem.a co se tyce zakodovani toho se neobavam. R^ |
![]() image |
| 12.08.2009, 16:50.02 | |
RE: ARD HDKaždá HD stanice na orbitě zlepšuje možnosti.Kromě jiného i třeba tlak na další stanice. |
![]() Antonín |