| 13.08.2009, 17:13.39 | |
Madonna v PrazeZdravím,neví někdo jestli to bude přenášet nějaká TV? |
![]() pierrepetr |
| 13.08.2009, 17:21.06 | |
RE: Madonna v PrazeSice tam bude nějaká technika, ale proto aby se mohlo vydat DVD z tohoto koncertu. |
![]() Oskarek1 |
| 13.08.2009, 21:06.07 | |
RE: Madonna v PrazeJa myslel, ze tento koncert este nie je ofiko vonku na dvd.:bigeyes: Alebo... mi nieco uslo? :lookaround: Take "z ruky" dvd si mozu nechat. :dead: |
![]() ivovi |
| 13.08.2009, 21:45.20 | |
RE: Madonna v PrazeA ty jsi už někdy viděl aby takovýto koncert přenášela televize :bigeyes: ???????? |
![]() lynxx |
| 13.08.2009, 21:58.46 | |
RE: Madonna v PrazeMadonna stejne vsechna ziva DVD dospivava dodatecne ve studiu, jelikoz to zadna extra zpevacka nazivo neni. U ni to nakonec ani nikdo neocekava, lidi co na jeji koncerty chodi chteji show, ne hudebni zazitek. Jo, Diana Krall na podzim v Praze bude jina kava a cena za lupen taky. |
![]() Saxon |
| 14.08.2009, 17:39.12 | |
RE: Madonna v PrazeNa netu je koncert z Argentiny z jara letošního roku v DVD kvalitě. Shou je super se zpěvem už je to horší. |
![]() janouch |