Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2009, 17:13.39

Madonna v Praze

Zdravím,neví někdo jestli to bude přenášet nějaká TV?
uživatel
pierrepetr
13.08.2009, 17:21.06

RE: Madonna v Praze

Sice tam bude nějaká technika, ale proto aby se mohlo vydat DVD z tohoto koncertu.
uživatel
Oskarek1
13.08.2009, 21:06.07

RE: Madonna v Praze

Ja myslel, ze tento koncert este nie je ofiko vonku na dvd.
:bigeyes:
Alebo... mi nieco uslo?
:lookaround:
Take "z ruky" dvd si mozu nechat.
:dead:
uživatel
ivovi
13.08.2009, 21:45.20

RE: Madonna v Praze

A ty jsi už někdy viděl aby takovýto koncert přenášela televize :bigeyes: ????????
uživatel
lynxx
13.08.2009, 21:58.46

RE: Madonna v Praze

Madonna stejne vsechna ziva DVD dospivava dodatecne ve studiu, jelikoz to zadna extra zpevacka nazivo neni. U ni to nakonec ani nikdo neocekava, lidi co na jeji koncerty chodi chteji show, ne hudebni zazitek. Jo, Diana Krall na podzim v Praze bude jina kava a cena za lupen taky.
uživatel
Saxon
14.08.2009, 17:39.12

RE: Madonna v Praze

Na netu je koncert z Argentiny z jara letošního roku v DVD kvalitě. Shou je super se zpěvem už je to horší.
uživatel
janouch